Yaya Geçidi
BALIKÇI HÜSEYİN
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Kuzuluk Emlak

Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden SAÜ İlahiyat Fakültesine ziyaret

09-01-2019 16:19:32 - AKYAZI
650 OKUNMA | 837 HİT
Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden SAÜ İlahiyat Fakültesine ziyaret

Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yönetimi, eğitim öğretim desteği sağlanması konularında Sakarya Üniversitesi'ni ziyaret etti.

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul İdaresi, okulun ihtiyaç duyabileceği hizmet içi eğitim, eğitim alt yapısının iyileştirilmesi, öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, öğretim programının zenginleştirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi, eğitim öğretim desteği sağlanması konularında Sakarya Üniversitesi tarafından uygun görülen şartlarda uzmanlık desteği alabilmek  için Sakarya Üniversitesi Öğretim görevlilerinden Abdullah Nalbantoğlu aracılığıyla İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr Ahmet Bostancı'yı makamında ziyaret ettiler. 
 
Okul İdaresi görüşmenin faydalı geçtiğini, gerekli protokoller hazırlandıktan sonra İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr Ahmet Bostancı aracılığıyla Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüyle ilerleyen süreçte belirlenecek çerçeve kapsamında protokol imzalamayı hedeflediklerini belirtti. 
 
Okul idaresi, protokolün öğrencilerin maddi ve manevi gelişimlerine çok katkı sağlayacağını ifade ederek bu süreçte okula destek veren Sakarya Üniversitesi Öğretim görevlisi  Abdullah Nalbantoğlu'na ayrıca teşekkür etti.
Ekip İnşaat & Hafriyat

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Akyazılı oyuncuların oynadığı Çiçero filminin galası yapıldı
1 / 15
10 K GRUP
Kuzuluk Tabiatpark

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama