Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Spor Salonunda 19 Kasım Pazar günü yapılan turnuvaya 22 il 88 kulüpten 1441 sporcu katıldı.
Turnuvaya Akyazı'da dört sporcu katıldı. Akyazılı karatecilerden Sare Kaya ve Ayşen saner altın madalya alırken Yaren Yarımbaş gümüş madalya elde etti.
İstikrarlı bir şekilde çalışmalarını devam etmenin meyvesini topladıklarını belirten karate Antrenörü Sezai Yolcuoğlu, "Haftanın beş günü çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.
Derece yapan yapamayan sporcularımı tebrik ediyorum. Bizleri destekleyen başta velilerime, ilçe spor müdürü Adem Altun'a, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Salih Akyüz'e teşekkür ediyorum" dedi.