Hastane Mahallesi Küçücek Caddesi'nde bulunan bir aperatifçi dükkanının imarda yol planında olduğu gerekçesiyle tahliyesi istendi.
Akyazı Belediyesi'nin tahliyesi yönünde karar aldığı iş yerinin sahibinin yol yapılmaya başlandığında işyerini tahliye edeceğini söylediği öğrenilirken belediye ekipleri bu sabah tahliye işlemi için polis eşliğinde iş yerine geldi.
Görevliler ile iş yeri sahibi arasında tartışma yaşandı.
valla bence yol işi degil bu yol bahane ense kalınlığı iyi olanin bilal beye verdiği talimattan başka Bir şey değil
Hastahane mah.yerlisine bunlar yapılamaz Bilal başkanın acil bu olayı düzeltmesi lazım Adem kardeşim çok geçmiş olsun
Kadın dövülür çıt ses duyamazsın çocuğa tecavüz edilir herkes 3 maymun parasi olan istediği yere istediğini diker oda biseymi üniversitede okur uğraşır didinir hicbiryere gelemez 5 kuruş etmez yandaşlar heryerde. 50 polis Bi kutu kadar yerde vay be (polisime tek Bi lafım yok gidilecek der gider yap denir yapar) insanlık olarak nerden nereye geldik peh be ki bu iş yerinin sahibi ide tanımam ama belliki büyük suç islemis
Orası Akyazı nın en masum en içten bir işyeri herşey nizami sıcak bir ortam büyükler gençlere nasihat eder saygı sevgi hiç eksik olmaz bu yaptıgınız adaletsizlik başka birşey değil bu halkın hizmetkarı olmak için yemin ettiniz halkın ekmeği ile oynamak size hiç yakışmadı....
Artık varya cidden erken seçim falan değil yarım saate seçim lazım.. nerde saçma bi olay orda belediye ..
Mekanı kapatın biz orada adem abiden memnunuz adem abi gibi bir taneniz adammısınız acaba
Met içilen mekanları kapatın. Kumar oynayan mekanları kapatın. Akyazı da ruhsatı olmayan işletme sayısı yüzlerce. Ayrıca bu mekan belediye ihalesi ile bu adama verildi. Nihat Uzun çıkarın dediği için çıkartılıyor. Devletin Mudurnu çayını bedelsiz Nihat uzuna peşkeş çeken belediye Nihat uzunun iş makinelerini kaldırsana. Şehir içine işmakineleri park ediliyor. Ey kamu kurumları Nihat uzunun olduğu için ceza bile kesemiyorsunuz. Nihat Uzunun bütün kamyonları aşırı tonajla yük taşıyor. Ceza kesilmi
Bu iş yerinde kumar yok zina yok dini sohbetler yapılıyor genelde aksamları genclere ovutler verilir bilal Soykan hafif kaldı Nihat uzunun yanında ondandır bu olay baska bir acıklaması yok bu isin zengin daha agır bastı gene fakirin yanına
Olayın yolla falan alakası yok düzeltin şu başlığı milleti yalan yanlış yönlendiriyorsunuz olayı ben söyleyim birileri orayı yıkmayı söylenenlere göre gurur meselesi yapmış ve bunun için elinden geleni yapıyor burda esrar met içilmez kumar oynanmaz kart oyunu dahi oyun yok tost çaydan başka bişey yok sabah 50 tane polis yığdınız oraya yok çay satamazsın şunu yapamazsın burda toplanamazsın meth laboratuvarı olsa orası o kadar polis gelmezdi.
Yazıklar olsun belediyeye
Anca ekmek ile oynayın zenginin işi bir şekilde yürüyor 25 senedir var orası ama bazı site sahipleri zenginler sırf egosunu tatmin edecek diye milletin ekmeği ile oynanıyor belediye de buna göz yumuyor yazık Allah a have ediyoruz
O çay ocağı hastahane mahallesin in bir sembolü uzpark para kazansın Maxi için yıkılmak istenen bir yer yıkılırsa kim kaybeder mahalle gençleri belediye zamanında nasıl izin verdiyse adama uzpark arsa kenarından yer göstersin o zaman diyelim adelet
İhlasa gelsin ormana yaptığı beton duvarları ve ormanın içine müdürlere yaptığı evleri yaktırsın da görelim Bilal beyi
Uzunlarin öndeki binasi merdiven leri de yolda önce onu kaldirin
Mekanın sahibi fanatik ak partiliydi, o mekan ak partiye,a 101'e ve uzun sitesine feda olsun
Adalet herzamanki gibi zenginden yana sözde belediye başkanı olacak şahıs sadece adaletsizlikten yana
Zengin kısımın lafınla kımsenın yerını yıkamazlar adam ekmek parası kazanıyor gidin çarşidaki belirli yerleri kapatın
bişe sorayım büyük camii yanındaki dönerci yolda deyilmi acaba yoksa yolun üzerindemi
Hayırlı işler bende yan tarafa market açayım mı .nasıl olsa isteyen istediği yere bir şey konduruyor.
Bu çay ocağı yaklaşık 25 yıldır mahalleye hizmet ediyor ve burası çay ocağı oyun yok kumar Yok gençlerin buluştuğu Nezih Bir ortam.maalesef uzpark yapılınca.uzparka batmiya başladı görüntüyü bozuyormus ve Adalet zenginden yana olunca Bilal başkana muhtarlar kaç defa çıktı sonuç yok.yapinin alanı belediyeye aitti maalesef bir plan değişikliği yer şimdi yol oldu.buraya bu ekipi yolliyanlar yarın oradan nasıl geçecek nasıl gelip oy istiyecek
Belediyenin boş işleri işte
işletme yolamı yapılmış ruhsatı varmı veya nizami ölçülerdemi yapılmış iskanı varmı...yol terki yapılmışmı gibi bilgiler paylaşılmadan....vurun abalıya adamlar hizmetmi yapsın sizlerlemi uğraşsın....bu işletme herşeyi ile nizami ise zaten yargı buna müsaade etmez....kimsenin ekmek teknesi kapanmasın... lakin bizlerde kurallara uymaya çalışalım....
ak partı zamanında ekmek yıyenın ekmek teksenının kapandıgında gördukk
belediye orayı yıktığı zaman başka bir yer gösterecekmi acaba.şimdi göreceğiz AKYAZI BELEDİYEsini şimdi göreceğiz