Cumhur İttifakı oluşturan partilerin ilçe başkanları AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Naim Yolcu, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ayhan Arslan, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için sahada çalışmalarına devam ediyor.
İlçe başkanları, son olarak Akyazı'daki STK'ların başkanları ile buluştu.
İlçe başkanları yaptıkları açıklamada; "Sandıklarda hayırlı sonuçlar elde etmek ve irademizi sandıklara yansıtmak vesilesiyle STK başkanlarımız ile görüş alışverişinde bulunduk" dediler.
MİLLİYETÇİ DENEN ŞAHIS SEN BU YALAN DOLANI GİT 5 YAŞINDAKİ ÇOCUKLARA ANLAT DİCEM AMA ONLAR BİLE İNANMAZ BU YALANLARA.ALLAH KALBİNİZİ MÜHÜRLEMİŞ DOĞRUYU GÖRDÜĞÜNÜZ HALDE SÖYLEYEMİYORSUNUZ.DIŞ GÜÇLERİN DESTEKLEDİĞİ ERDOĞAN OLSAYDI ALAYI ONA KARŞI OLMAZDI.AMERİKASI AVRUPASI PKK SI LGBT Sİ CHP Yİ DESTEKLEDİĞİNİ KÖRLER SAĞIRLAR BİLE BİLİYOR.BU KOMEDİ BU REZİLLİK SİZE YETER.TOPunuz gelin
Zafer partisi kilicdaroglu dedi. Pazar seçim kıran kırana. Tahminim millet ittifakı önde gibi. Özellikle ümit ozdag Suriyelileri göndermesi ekonomiye nefes aldıracak. Türkiye kimsenin bakım evi değildir. Almanya İngiltere fransa istiyor diye recep efendi mültecileri tutuyor. Bu seçim dış güçlerin desteklediği recep ile milletin bağrından kopan millet ittifakı arasında. Bu ülke dış güçlere teslim olmayacaktir
Millet ittifakı son transferlerle çok guclendi