Özmert Baştan Armoni Villas
ETÇiM
Akyazı Emlak

AK Parti'de ilçe başkanları toplantısı yapıldı

26-10-2020 20:25:03 - AKYAZI
8305 HİT
AK Parti'de ilçe başkanları toplantısı yapıldı

Yapılan toplantıda; ilçe kongreleri sonrası çalışma takvimi, yol haritası, yeni üye çalışmaları ve yapılacak olan il kongresi konuları ele alındı.

AKYAZI PANJUR
AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'nda, ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından ‘İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ gerçekleştirildi.
 
İl Başkanı Yunus Tever Başkanlığı'nda yapılan toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Teşkilat Başkanı Erkut Aşoğlu ve 16 İlçe Başkanı katıldı.
 
Yapılan toplantıda; ilçe kongreleri sonrası çalışma takvimi, yol haritası, yeni üye çalışmaları ve yapılacak olan il kongresi konuları ele alındı.
 
Görevi devreden ilçe başkanlarına ve yönetimlerine teşekkür eden AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, "Kongreler teşkilâtlarımızda yenilenme ve tazelenme süreçleridir. Pandemi tedbirlerini göz önünde bulundurarak; maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına da uyarak; büyük bir heyecan, coşku ve katılımla 16 İlçe kongremizi en son Erenler ilçemizde gerçekleştirerek sonlandırdık. AK Parti’de eski yeni diye bir kavram söz konusu değildir, sadece görev değişikliği vardır. Teşkilâtımızda bir bayrak yarışı vardır. Bizim partimizde makam ve mevkiinin hiç bir önemi yoktur. Genel Başkanımızdan, mahalle başkanımıza kadar her kademe aynı görev sorumluğunu taşımaktadır. Ben bugüne kadar davamızda ve partimizde görev yapan, katkıda ve hizmette bulunan tüm kardeşlerime en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Teşkilatlar olarak amacımız; halkımıza, hizmetin en iyisini en doğru şekilde sunmaktır. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla Gönül Seferberliği kapsamında 81 ilimizde üye çalışmaları yapıyoruz. Bu kapsamda AK Parti teşkilatları olarak 81 ilde 1 milyon yeni üye yapmayı hedefliyoruz. Sakarya teşkilatları olarak bizlerde 200 Bin yeni üye yapmayı hedeflemiştik ve şu anda 162 Bin üye sayısına ulaştık. Teşkilat çalışmalarımızı azimle, kararlılıkla ve gayretle sürdürmeye devam ediyoruz. İnşallah yeni katılan arkadaşlarımızın enerjisi ve heyecanıyla birlikte davamıza daha güçlü bir şekilde çalışmada bulunacağız. Rabbim birliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin, çalışmalarımızda başarılar ihsan eylesin" dedi.
Elli4Park

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Turan 1 10 ay önce2020-10-27 10:40:26

Çok oy kaybettiniz insanların gönlünü kazanmaya baksınlar.

0
-0
İnci Tavuk ve Et Döner Hizmete Devam ediyor
1 / 15
Murat Optik
Akyazı Zirve Yapı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Yasin Emlak Parsel