Akyazi emniyet trafik biraz da su gürültü ve hiz la giden Araçlara bi çözüm üretseniz ada caddesi ralli pistine döndü caydirici önlemler alinmasini bi an önce bekliyor daha kötü seyler yaśamadan illa birileri ölmesi gerekmiyor
Eğitim eğitim olmadıktan sonra her şey boş
Akyazıda yobazlık 1960 sonrası göçle başladı.Malum bölgeden göç eden yobazlığınıda beraber getirdi.
Halkci sıkıntın ne senin? Senden alâ yobaz geri kalmış varmı acaba huzuru kim bozuyur ise gereken yapılır kendinizi böyle üste sanıp akşam bimden aldığınız kahveyi içiyorsunuz ya bende buna tutuluyorum yobazmış sizi bu ülkeye ekenin...
Eski Kız Meslek Lisesi dediğiniz okulun bir adı var
Teksas in Ringo ları....
Akyazida yobazlarin bir gunu. Bu kavga edenler ickili olsa simdi akyazinin yobaz cahil takimi bu haberin altina cullanmisti. Ama neyseki icki yok kavga edebilirler
Adamlar nerdeyse karakolun bahçesinde kavga ediyormuş. :) polise haber vermek için çok yorulmadiniz umarim