NETWORKS

Yalçınlar Fren

Adres
Akyazı Sanayi Sitesi B Blok No:1 Akyazı
Sabit Telefon
0(264) 419 05 50
Cep Telefonu
0(532) 703 50 01
Web Sitesi
Görüntüleme
13157
Kategorideki Özel Üyeler
Yalçınlar Fren
Yalçınlar Fren
Yalçınlar Fren
Yalçınlar Fren
Yalçınlar Fren
Yalçınlar Fren
Yalçınlar Fren

Aracınızı muayeneye götürmeden önce son kontrollerinizi yaptırdınız mı?

Otomobiliniz muayeneden geçer mi geçmez mi? Düşünmeyin! Akyazı’da Yalçınlar Fren’e gelin muayene öncesi son kontrollerinizi yaptırın sıkıntı yaşamayın.

Akyazı küçük sanayi sitesi girişinde faaliyet gösteren yılların frencisi Yalçınlar fren yaptığı yatırımlarla test istasyonunu hizmete soktu. Kurulan fren kontrol istasyonuna otomobiliniz girdiğinden muayene öncesi son kontrolleri yapılır ve aracınız muayeneye hazır halde yola çıkar böylece otomobilinizi muayeneye götürdüğünüzde muayeden geçmedi sıkıntısından kurtulmuş olursunuz
Yalçınlar Fren yetkilileri   “ Teknoloji her geçen gün ilerliyor modeller yükseliyor ihtiyaçlar farklılaşıyor. Artık karar hesabı fren ayarı tamiri eskide kaldı. Bilgisayarlı bu sistem sayesinde en ince sapmaları bile tespit ederek bakımı yapılabiliyor. Böylece otomobiller daha güvenli hale geliyor. Öte yandan muayeneden geçemeyen otomobil sayısı oldukça fazlalaştı Adapazarı’na gidiş geliş ayrı bir külfet olduğu gibi 2. Kontrollerde de muayeneden geçemeyen araçlar yeniden muayene ücreti vererek tekrar muayeneye girmeleri gerekiyor. Biz diyoruz ki gelin son kontrollerinizi yapalım muayeneden sıkıntısız geçin kafanız rahat olsun tek seferde hem zamandan hem de paranızdan tasarruf edin .

Yalçınlar frende Bilgisayarlı fren test makinesiyle kesin teşhis ve düşük maliyetli işlem yapılıyor ayrıca.  Tüm marka ve model araçların, fren tamiri, honlamaları, araç üstü disk taşlama ve kampana taşlama, fenni muayenede kesin sonuç için bizi ziyaret edin.

Yalçınlar Firen  
Akyazı Sanayi Sitesi B. Blok No:1 Akyazı
0 (264) 4190550
0  532  7035001