Aytaç Home

MRC Yapı

Adres
Pazarköy Caddesi, Ahmet Hasnun Tunçsoy İlköğretim Okulu Karşısı
Faks
Cep Telefonu
0(532) 177 82 48
Web Sitesi
Görüntüleme
5849
Kategorideki Özel Üyeler
MRC Yapı
MRC Yapı
MRC Yapı
MRC Yapı
MRC Yapı
MRC Yapı
MRC Yapı

Şehir merkezine 5 dakika mesafede, Akyazı’ya Yakışacak planlı yapılaşma için örnek proje, Ailece Mutluluk İçinde Yaşayacağınız 11.000 m2 alan üzerine toplam 110 ultra lüks daire.   Yatırıma Uygun 110 Adet Ultra Lüks Daire   Akyazı’da birçok önemli projeyi alnının akıyla tamamlayıp sahiplerine teslim eden MRC Yapı benzersiz bir projeye imza atıyor. 
 
Toplam 11,000 m2’lik alana  4 adet dubleks villa 3+1 ve 1+1 olmak üzere 110 ultra lüks daireden oluşan MRC  Garden LİFE projesinde site sakinlerinin ferah ve nezih bir hayat yaşamaları için her türlü detay düşünülmüş durumda.   
 
Akyazı'nın göbeğinde, içerisinde yeşil alana sahip, çocuklar için özel oyun parkı, mini futbol ve basketbol sahası, fitness aletleri, yürüyüş parkurları ve özel güvenliği, kapıcı dairesi olan MRC  Garden LİFE projesi, daha birçok özelliği ile gelecekteki sakinlerine güzel bir yaşam vaat ediyor.    
 
Geniş yeşil alanları, otantik bitkilerle çevrili keyifli peyzajı, çocuk parkları, planlı şekilde düzenlenmiş ortak kullanım alanları, tamamen çocuklara özel yüzme havuzu, güvenlik, kapıcı dairesi , kapalı bahçe, yürüme parkuru, çocuk oyun alanı, çevre düzenlemesi, lüks banyo ve lavabolar, modern tasarım mutfak, ebeveyn banyolu geniş odalar, yerden ısıtma ve 60x120 granit,  Panoramik şehir manzarası MRC Garden LİFE’ da bulunan özelliklerden bazıları. 
 
Binalarda Ortak Özellikler   
 
Kompozit Dış cephe kaplama  
Daire araları taş yünü ses izolasyonlu,  
Deprem yönetmenliğine uygun 
Radyal temel, 
Çatı örtüsü 1. kalite kiremit kaplama, 
Çatı izolasyonu, 
Merkezi ısıtma sistemi, 
Temel su izolasyonları 
Yüksek kalite malzeme ve işçilik ile gerçek yaşam alanı.  
Yerden ısıtma  ve 60x120 granit  
Lake mebran  melamin  kapılar 
akrilik kapak mutfak dolapları v.s   
 
Yatırım İçin Kaçırılmayacak Fırsat  
 
Erken satış fırsatı ile cazip fiyat avantajlarından yararlanmak için siz de MRC  Garden LİFE satış ofisimize gelebilir, ya da iletişim sayfamızdaki bilgiler vasıtası ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.   
 
MRC YAPI Garden Life 
 
Alparslan Demir 0(532) 177 82 48 
Satış ofisi adres 
Pazarköy Caddesi, Ahmet Hasnun Tunçsoy İlköğretim Okulu Karşısı.