Diyetisyen Nurseda Aytaç

Adres
Ömercikler Mah.8063 Sk. Prestij Evleri A/Blok NO:9 Akyazı/Sakarya (Sosyal Gelişim Merkezi Yanı)
Faks
Cep Telefonu
0 531 871 92 00
Web Sitesi
Görüntüleme
1613
Kategorideki Özel Üyeler
Diyetisyen Nurseda Aytaç
Diyetisyen Nurseda Aytaç
Diyetisyen Nurseda Aytaç
Diyetisyen Nurseda Aytaç
Diyetisyen Nurseda Aytaç
Diyetisyen Nurseda Aytaç
Diyetisyen Nurseda Aytaç

Diyetisyen Nurseda Aytaç hizmetinizde.


Akyazı'da sağlıklı beslenme, zayıflama, kilo alma ve tüm beslenme sorunlarınız için diyetisyen Nurseda Aytaç hizmetinizde.

Akyazı'da profesyonel beslenme danışmanlığı ve diyetisyen hizmetinin adresi diyetisyen Nurseda Aytaç.

Sağlıklı Beslenme ve Kilo Kontrolü, Kilo verme, Kilo alma, İnsülin Direncinde Beslenme Tedavisi, Diyabet Beslenme Tedavisi, Polikistik Over Beslenme Tedavisi, Hashimato ve Hipotiriodide Beslenme, Gebelik Döneminde Beslenme, Emzirme Döneminde Beslenme, Çocukluk ve Ergenlik Döneminde Beslenme, Kalp-damar Hastalıklarında Beslenme Tedavisi, Sindirim Sistemi Hastalıklarında Beslenme Tedavisi, Böbrek Hastalıklarında Beslenme Tedavisi için kişiye özel özel beslenme programı hazırlayarak sağlıklı, dengeli ve ihtiyaçlarına göre beslenmeleri için hizmet sunuyoruz.


İlk görüşmede yaş, cinsiyet ve vücut tipi özelliklerine göre yağ, kas ve ödem dağılım oranı ve miktarı ayrıntılı analiz cihazı ile tespit edilip değerlendiriliyor. Kişiye özel, beslenme alışkanlıklarına uygun bir beslenme programı tasarlanıyor ve danışan ayrıntılı olarak bilgilendiriliyor. Her hafta yüz yüze görüşmeler yapılırken, sürekli iletişim için Whatsapp üzerinden her an ulaşım imkanı sağlanıyor.

Kavitasyon yoluyla bölgesel incelme sağlayan, 6 ayrı başlıklı Magic Crush ile; karın, kalça, basen, bacak, kol, boyun ve yüz bölgelerinde biriken lokalize yağ hücreleri küçültülerek incelme sağlanırken, sarkık, çatlak cilt ve selülit gibi sorunlar büyük oranda iyleştiriliyor. Beslenme programı ile birlikte yürütülen Magic Crush kilo verme sürecini hızlandırmaya da büyük katkı sağlıyor.

7'den 77'ye sağlıklı beslenme anlayışı ile her yaş grubundan bireye hitap eden hizmetimiz ile sizleri bekliyoruz.


Adres
Ömercikler Mah.8063 Sk. Prestij Evleri A/Blok NO:9 Akyazı/Sakarya
(Sosyal Gelişim Merkezi Yanı)

Telefon:
0 531 871 92 00