Akyazı Panjur

Beslenme ve Diyet Merkezi

Adres
Ömercikler Mahallesi 8018 Sokak Mehmet Ömercikoğlu İş Merkezi (Kaymakamlık Yanı Özpaş Üstü) Kat:1 Daire 9Akyazı/Sakarya
Faks
Cep Telefonu
539 574 84 64
Web Sitesi
Görüntüleme
6705
Kategorideki Özel Üyeler
Beslenme ve Diyet Merkezi
Beslenme ve Diyet Merkezi
Beslenme ve Diyet Merkezi
Beslenme ve Diyet Merkezi
Beslenme ve Diyet Merkezi
Beslenme ve Diyet Merkezi
Beslenme ve Diyet Merkezi

Akyazı'da sağlıklı ve dengeli beslenme, zayıflama, kilo alma, gebe ve emziklilik döneminde beslenme gibi konularda yardım alacağınız Beslenme ve Diyet Merkezi açıldı.

Diyetisyen Şeyma Nur Türkan tarafından açılan Beslenme ve Diyet Merkezi, Akyazı ve bölgesine hizmet vermeye başladı.

Şeyma Nur Türkan Beslenme ve Diyet Merkezi, Zayıflama, kilo alma, sağlıklı ve dengeli beslenme, diyabet (şeker hastalığında  ve insülin direncinde beslenme), gebe ve emziklilik döneminde beslenme, sindirim sistemi hastalıklarında beslenme, kalp damar sağlığını koruma çocukluk ve ergenlik çağında obezite, polisitik over sendromunda beslenme konularında yanınızda.

Merkezimizde yoğun hayat temposunda diyetisyene gidecek vakti olmayanlar veya bulunduğu bölgede diyetisyen hizmeti bulunmayan kişilere yönelik online danışmanlık hizmeti veriliyor.

 

İlk görüşmede profesyonel vücut analizi ölçüm cihazı ile ayrıntılı vücut ölçümünüzü gerçekleştiriyoruz. Sonuçları değerlendirip, izlenecek diyet uygulaması veya tedavi planı hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendiriyoruz.

Karar verirseniz tahlil yaptırmanızı istiyoruz. Üç ayı geçmemiş tahlil sonuçlarınız varsa bizim için yeterli. Tahlil sonuçlarınızla birlikte sürecimizi başlatıyoruz ve tamamen size özel diyetinizi oluşturuyoruz.

Online danışmanlıkta diyete başlamadan önce sizden tahlil sonuçlarınızı ve göndereceğimiz anamnez formunu doldurup bize mail ile ulaştırmanızı istiyoruz.

İdeal kilonuza ulaşmaya çalışacağımız bu yolda sizlere destek oluyoruz.

Ön görüşmeler ücretsizdir