Yağız Biryan İnşaat
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

KARATECİLER YÜZMEYE BAŞLADI

21-02-2017 10:47:28 - SPOR
KARATECİLER YÜZMEYE BAŞLADI

Akyazı’da spor alanında faaliyet gösteren katıldıkları turnuvalardan başarılarla dönen karateciler sosyal etkinlik kapsamında yüzmeye başladı

YAKICI MOBİLYA
Akyazı’da spor alanında faaliyet gösteren katıldıkları turnuvalardan başarılarla dönen karateciler sosyal etkinlik kapsamında Sakarya olimpik yüzme havuzunda yüzmeye başladılar.
 
Haftanın altı günü antrenman yaparak turnuvalara hazırlanan ilçe spor müdürlüğü ve halk eğitim merkezi sporcuları sosyal aktivite ile birlikte kondisyon ve serilik amaçlı düşünülerek hafta sonları yüzme kurslarına başladılar.
 
Türkiye karate federasyonunun faaliyet programında yer alan ve 19-23 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya’da yapılacak olan Minikler yıldızlar Türkiye karate şampiyonasına katılacaklarını belirten karate Antrenörü Sezai Yolcuoğlu, " Katılacağımız Minikler yıldızlar Türkiye karate şampiyonasında sporcularımızın teknik ve taktik çalışmalarını sürdürüyoruz. Pazar günleri Atatürk kapalı spor salonunda bulunan statta her hata koşu antrenmanlarımızı yapmaktayız.
 
Sporcularımıza sosyal aktivite ile birlikte kondisyon ve serilik amaçlı neler yapabileceğimizi düşündük ve sporcularımızı yüzme kurslarına başlattık. Sekiz hafta sürecek olan yüzme kurslarımız için bizlere araç tahsisi yapan belediye başkanı Sayın Hasan Akcan’a bizlere yüzme hocası ayarlayan sakaya olimpik yüzme havuzu tesis amiri Recep Kodalak’a teşekkür ediyorum. Amacımız ulusal ve uluslararası arenada ilçemizi ilimizi en şekilde temsil edebilecek kapasiteye ulaşabilmek. Her şey Akyazı gençliği için. Durmak yok şampiyon olmaya devam inşallah." dedi
Elli4Park
KARATECİLER YÜZMEYE BAŞLADI
Güven Yapı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Ali Gaffar Okkan rahmetle anılıyor
1 / 15
Akyazı Restoran

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

İstanbul Outlet