Marmara Göz
10 K Grup
Ellidört Park

Karanlık Kanyon'da muhteşem meydan okuma

05-02-2024 23:45:02 - SPOR
Karanlık Kanyon'da muhteşem meydan okuma

Karanlık Kanyon'da, Erzincan Valiliğinin desteğiyle birbirlerine meydan okuyan Red Bull sporcuları, zor şartlar altında hünerlerini sergiledi.

Hardal Burger Akyazı
Superbike Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu ve yarış pilotu Ayhancan Güven, Erzincan'daki Karanlık Kanyon'da birbirlerine meydan okudu.
 
Red Bull sporcusu olan Toprak Razgatlıoğlu ve Ayhancan Güven UNESCO Dünya Geçici Miras Listesi'nde yer alan Karanlık Kanyon'da hünerlerini sergileyerek muhteşem bir performans ortaya koydular.
 
38 tünele sahip 7 kilometrelik taş yolda Toprak Razgatlıoğlu ve Ayhancan Güven, keskin virajlar ve uçurumlarla dolu parkurda etkileyici bir mücadele sergiledi.
 
Pilotlar, ilk kez alışmış oldukları asfalt zeminin dışında mücadele etti.
 
Toprak Razgatlıoğlu, yaşadığı deneyimle ilgili, 'Kanyonda motosiklet sürmek pistte sürmekten çok farklı. Motosikletim durmak için çok ağırdı ve sürüşü kolay bir arazi değildi ancak benim için heyecan verici bir deneyimdi.' ifadelerini kullandı.
 
Ayhancan Güven ise 'Kanyon boyunca pek çok engel vardı ve tünellerden geçmek oldukça zordu ama gayet iyi geçtik. Bu aracı ilk kez kullanıyordum ve direksiyon seti normalde kullandığımdan tamamen farklıydı. Zorlu bir deneyimdi ancak çok eğlendim.' değerlendirmesinde bulundu.
 
'Motor sporları tutkunlarının gerçek deneyim yeri' olarak kabul edilen Karanlık Kanyon'da Toprak Razgatlıoğlu ve Ayhancan Güven ikilisinin heyecan dolu performansı, Red Bull Motorsports YouTube kanalından izlenebiliyor.
 
Yaklaşık 85 kişiyle gerçekleştirilen çekimler boyunca sporcular ve set ekibinin yaşadığı zorlukları anlatan yapım videosu, 12 Şubat'ta Red Bull TV'de yayınlanacak.
Marmara Göz
Karanlık Kanyon'da muhteşem meydan okuma
Marmara Göz
Karanlık Kanyon'da muhteşem meydan okuma

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Altının ons fiyatı ve gram altın rekor kırdı
1 / 15
İstanbul Outlet

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Allday (süvari)1