Marmara Göz
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Kuzuluk Emlak

Judo antrenörü Türkiye Şampiyonu oldu

27-05-2022 14:47:48 - SPOR
Judo antrenörü Türkiye Şampiyonu oldu

Gösterdiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi.

Hardal Burger Akyazı

Türkiye Judo Federasyonu tarafından Ankara'da düzenlenen Veterenlar Türkiye Şampiyonası'nda, kulüp antrenörü Pınar Batman Türkiye Şampiyonu oldu.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi sporcuları, arka arkaya elde ettikleri şampiyonluklarla adlarından söz ettirmeye devam ediyor.

Son olarak Türkiye Judo Federasyonu tarafından Ankara'da düzenlenen Veterenlar Türkiye Şampiyonası'na katılan Akyazı Belediyesi eski Antrenörü Pınar Batman, 63 kg'da Veterenlar Türkiye Şampiyonu oldu.

22 Mayıs tarihinde düzenlenen şampiyonaya 81 ilden sporcu katıldı. Aynı zamanda Sakarya Büyükşehir Belediyesinde Judo antrenörü olarak görev yapan Batman, hedefinin Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu olduğunu ifade etti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı, şampiyon sporcusunu kutlayarak, “Kurumumuzda Judo Antrenörü olarak görev yapan Pınar Batman Ankara'da gerçekleştirilen şampiyonada, Veteranlar Türkiye Şampiyonu olmuştur. Sporcumuzun göstermiş olduğu bu üstün başarı aynı zamanda hem yetiştirdiği öğrencilere hem de gençlere güzel bir örnek niteliğindedir. Böylesine önemli başarılar şehrimizin spor alanındaki gelişimi için de önemli rol oynamaktadır. Birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz değerli hocamızı, elde ettiği şampiyonluktan dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” açıklaması yapıldı.

Kobya İnşaat
Judo antrenörü Türkiye Şampiyonu oldu
Ürdüç

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
İbrahim S. V. 9 ay önce2022-05-28 11:16:58

Pınar hocam tebrikler. Akyazıya çok hizmetiniz var.

0
-0
ömer 9 ay önce2022-05-27 15:30:47

tüm kupalar hep akyazı sakarya hizmet yagması lazım hızmet saygıdeger millet vekilleri saygıdeger büyükşehir belediye beşkanı . saygıdeger belediye başkanları daha dokurcunda bir top sahası bile yok cumhurbaşkanlığı sayfasına bu durumu bildirecem sizlerde bi hayır yok belki ordan sesimizi duyan çıkar

2
-0
hakkaniyet 9 ay önce2022-05-27 14:57:17

tebrikler.... akyazımızın böyle güzel başarılar ile gündem olması çok güzel....

1
-0
Kamu borç yapılandırması teklifi, komisyonda kabul edildi
1 / 15
Murat Optik

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

NS Bilişim