Beşkardeşler Acelle Alışveriş
Çarşı Pazar
Foto Ferit Stüdyo

Unutulan eşyalar sahiplerini bekliyor

16-06-2020 19:29:35 - SAKARYA
2185 OKUNMA | 3017 HİT
Unutulan eşyalar sahiplerini bekliyor

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Müdürlüğüne bağlı ekipler otobüste yolculuk sırasında unutulan eşyaları muhafaza ediyor.

AKYAZI PANJUR
Kayıp eşyalar için
 
“Vatandaşlarımızın belediyemize ait otobüslerde yolculuk esnasında unuttuğu veya farkında olmadan düşürdüğü eşyalara ulaşabilmeleri artık çok daha kolay. Otobüs şoförlerimiz seferini tamamlarken; araç içerisinde unutulan eşyaları tespit ettiğinde bu eşyaları güvenli bir şekilde muhafaza edilmek üzere Toplu Taşıma Şube Müdürlüğüne teslim etmekte, kayıp eşyaların içerisinde sahiplerine ulaşılabilecek iletişim bilgileri bulunması halinde, görevli personellerimiz vasıtası ile kişilere bilgi verilmektedir” ifadelerine yer verildi.
 
ALO 153-1
 
“Vatandaşlarımız kayıp eşyaları için ALO 153-1 tuşlayarak Ulaşım Yönetim Merkezine ulaşabilir, operatörlerimiz aracılığı ile kayıp olan eşyaları ile ilgili bilgi alabilirler. Merkezimize başvurarak cüzdanını kaybeden Halil İbrahim amcamızın da cüzdanını kendisine teslim ettik. Vatandaşlarımızın en iyi şekilde memnuniyet almaları adına personellerimiz her zaman görev başında olacaktır” sözlerine yer verildi.
Sakarya Haber

Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Aradığınız Tüm Lezzetler Afiyet Izgarda
1 / 15
Emka Tarım
SİNAN USTA

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama