Bilal Soykan ve Osman Karaoğlan ve Hasan Akcan, HASAN YAZICI
Yasin Emlak
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

SBB Kurumsal uygulaması tek ekranda birleşti

14-04-2023 13:38:03 - SAKARYA
SBB Kurumsal uygulaması tek ekranda birleşti

Özgür Adımlar
Büyükşehir Belediyesi'nin dijital ortamda farklı uygulamalar üzerinden verdiği hizmetler, faaliyete alınan "SBB Kurumsal" uygulamasıyla tek bir ekranda birleştirilerek yayınlandı.
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, hizmetlerini dijital çağa uygun şekilde teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak sunuyor. Belediyenin mobil ve teknolojik altyapısını geliştirmek için çalışan ekibi, uygulama marketlerinde yer alan uygulamalarını tek bir ekrana taşıdı.
 
Büyükşehir tek ekranda
 
SBB Kurumsal ismiyle uzun süredir üzerinde çalışılan uygulama Apple Store ve Play Store'da yayına girdi. SBB Kurumsal, genel olarak uzun yıllardır internet ortamında online hizmet veren HAVASAK, E-Belediye, SAKBİS, Kart54, Otobüs Konumları, Çözüm Masası, SAKUS ve Spor Şehri Sakarya gibi uygulamaları tek bir uygulamada entegre etti.
 
Vatandaşlar, bu uygulama üzerinden tüm ulaşım hizmetlerine ulaşabiliyor, resmi kurumlara başvuru yapabiliyor, başvuru süreçlerini takip edebiliyor ve tüm birimler hakkında bilgiler alabiliyor.
 
Her alanda online hizmet
 
Uygulama tüm mobil cihazlarda kullanılma sunulurken, projeyi Büyükşehir Belediyesi kendi ekibiyle, dışarıdan hizmet almadan geliştirdi. Yapılan açıklamada, uygulamanın her sürekli geliştirileceği ve Büyükşehir Belediyesi'nin artık tüm alanlarda online hizmet verebileceği belirtildi.
 
“Dünyaya açılan penceremiz”
 
Uygulamanın son yayınına, "Büyükşehir'in farklı uygulamaları tek bir uygulamada birleşti. Dünyaya açılan mobil yüzümüz SBB Kurumsal'ı sizler için geliştirdik. Bu sayede Büyükşehir'in haber, duyuru, etkinliklerini takip edebilecek ve dijital hizmetlere kolayca ulaşabileceksiniz" denildi.
 
 
UB Group
SBB Kurumsal uygulaması tek ekranda birleşti
Marmara Göz
SBB Kurumsal uygulaması tek ekranda birleşti
SBB Kurumsal uygulaması tek ekranda birleşti
SBB Kurumsal uygulaması tek ekranda birleşti

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
TZOB Başkanı Bayraktar: Fiyat değişimlerini değerlendirdi
1 / 15
Yakıcı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Nur Tarakçı Güzellik Merkezi