Beşkardeşler 20112019
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Foto Ferit Stüdyo

SATSOdan Sakaryaya bir hizmet daha

01-10-2019 12:23:46 - SAKARYA
900 OKUNMA | 1204 HİT
SATSOdan Sakaryaya bir hizmet daha

Schengen Vize başvuruları SATSO'dan yapılıyor

Özgür Adımlar
SATSO İş dünyasının sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyor.
 
 
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile İDATA Danışmanlık A.Ş işbirliği neticesinde Sakarya ve çevre illere vize ve pasaport işlemlerinde hizmet sağlamak için  
 
“İDATA Mobil Ofis”  hizmete girdi.
 
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında faaliyete geçen İDATA mobil ofis ile ticari veya turistik vize talep eden herkes Almanya Schengen Vize başvurusunu İstanbul’a gitmeye gerek kalmadan yapabilecekler.
 
Almanya Dışişleri Bakanlığı tarafından Ankara, İstanbul ve İzmir’de, İtalya Dışişleri Bakanlığı tarafından da İstanbul’da vize hizmetlerinin sağlanması için yetkili tek resmi kurum olan İDATA, Mobil ofis uygulaması olarak sadece Diyarbakır, Adana, Malatya, Çorlu, Kocaeli ve Sakarya’da hizmet veriyor.
 
Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya ve bölge halkının Schengen Vize işlemlerinin Sakarya’dan yapılıyor olmasının önemli bir zaman tasarrufu olduğunu belirterek bu hizmeti Sakaryalılara sunmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.
 
Başkan Altuğ açıklamasında şunları dile getirdi: “Şehrimizin ihracat potansiyelinin ve gün geçtikçe ihracata yönelen firma sayısının artması ile birlikte vize ve pasaport işlemlerinde de yoğunluk yaşanıyor. Farklı bir pazarda ticari fırsatları takip etmek isteyen firmalar ve farklı kültürleri öğrenmek isteyen herkes için Odamız bünyesinde oluşturduğumuz İDATA Hizmet Ofisi ile gerçekleşen bu hizmetin çok faydalı olacağına inanıyoruz.
 
Hizmete giren Sakarya Mobil Ofisi perşembe günleri, İDATA firmasına ait iki personel parmak izi okutma dahil birçok vize işlemini ilimiz ve bölgemizdeki talep eden herkese sunmaya başladı. İlimize ve bölgemize hayırlı olsun. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası kolaylaştıran, engelleri kaldıran, üreten bir vizyonla çalışmalarına devam edecek.
Ekip İnşaat & Hafriyat
SATSOdan Sakaryaya bir hizmet daha
Elli4Park
SATSOdan Sakaryaya bir hizmet daha
SATSOdan Sakaryaya bir hizmet daha
SATSOdan Sakaryaya bir hizmet daha

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Şükran karakullukçu 2 ay önce2019-10-01 12:54:19

Tam adresinizi vede nekadar a mal oluyor onu öğrenebilir miyim

0
-0
Çukur Oto Kuaför Hizmetinizde
1 / 15
Murat Optik
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama