Beşkardeşler online alışveriş
ETÇiM
Whatsapp iletişim
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Sakaryalı kuaförün yardım çığlığı

18-05-2020 16:54:34 - SAKARYA
3348 OKUNMA | 5457 HİT
Sakaryalı kuaförün yardım çığlığı

Makedonya’da korona virüse yakalanan Cüneyt Aktaş tedavi şartlarının yeterli olmadığı için ailem ile Türkiye’de tedavi olmak istiyoruz” dedi.

Özgür Adımlar

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te yaşayan Sakaryalı Cüneyt ve Fikriye Aktaş çifti ile 10 ve 11 yaşlarındaki çocukları korona virüs şüphesiyle hastaneye başvurdu. Çift ve çocukları için yapılan testler pozitif çıktı. Akciğerinde rahatsızlık bulunan ve tansiyon hastası olan Cüneyt Aktaş, yüksek ateş ve öksürük şikayetiyle tekrar hastaneye başvurdu. 2 gündür hastanede tedavi altında tutulan baba Aktaş duyduğu endişeyi dile getirebilmek adına cep telefonuyla video çekti.

Endişeleniyorum, Türkiye’de tedavi olmak istiyoruz

Hastanede tedavi süreci devam eden Cüneyt Aktaş telefonuyla hastane odasında kaydettiği videoda, “Ben 2 gündür hastanedeyim. Öksürüğüm çok fena, içim acıyor. Eşim ve çocuklarım evde, onlarda pozitif ve onlar için endişeleniyorum. Türkiye’de tedavi olmak istiyoruz, bizi Türkiye’ye aldırın lütfen” ifadelerine yer verdi.

Cüneyt Aktaş’ın eşi ise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Eşimin durumu ağırlaşmaya başladı hastanede yatıyor ve bir akciğer filmi dahi çekilmemiş. Evde çocuklarımla durumumuzun ağırlaşmasından korkuyoruz, lütfen sesimizi duyun” diyerek Türkiye’den yardım istedi.

Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Dost 1 hafta önce2020-05-19 08:26:49

Bunu da duyun

1
-0
İkinci dalga uyarısı
1 / 15
İSTANBUL SPOT 2
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama