Mete Emlak
Çarşı Pazar
Batakköylü Düğün Salonu

Sakarya'da terör operasyonunda yakalanan 8 şahıs tutuklandı

30-03-2023 13:01:02 - SAKARYA
Sakarya'da terör operasyonunda yakalanan 8 şahıs tutuklandı

Lonca Doğalgaz
Sakarya'da polis ekiplerince PKK, DEAŞ ve FETÖ terör örgütlerine yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 23 şüpheliden 8’i tutuklanırken 4'ü adli kontrol, 6'sı adliyedeki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
 
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, PKK/KCK, DEAŞ ve FETÖ/PDY terör örgütlerine yönelik operasyonlar düzenlenmişti.
Terör örgütlerinin eylemlerinin önlenmesi ve faaliyetlerinin deşifre edilmesi gayesiyle ile düzenlenen operasyonlarda; PKK/KCK silahlı terör örgütü içerisinde faaliyet gösterdiği tespit edilen 2 şahıs ile DEAŞ silahlı terör örgütü içerisinde faaliyet gösterdiği tespit edilen 8 şahıs ve FETÖ/PDY terör örgütü içerisindeki faaliyetlerine yönelik haklarında yakalama emri bulunan 13 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye sevk edilen şüphelilerden 8’i tutuklanırken 4'ü adli kontrol, 6'sı ise işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. PKK/KCK, DEAŞ ve FETÖ/PDY terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlarda yabancı uyruklu olan 5 şüpheli ise emniyetteki işlemleri sonrasında sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresine gönderildi.
Güven Yapı
Sakarya'da terör operasyonunda yakalanan 8 şahıs tutuklandı
Afrika Eli

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Bahçe Mobilyalarında şok kampanya
1 / 15
Akyazı Restoran

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Aktaş Sürücü Kursu