Bilal Soykan ve Osman Karaoğlan ve Hasan Akcan, banner
RTE
İnoğlu Yapı
Batakköylü Düğün Salonu

Sakarya 31 Mart'a hazır

01-12-2023 22:50:37 - SAKARYA
Sakarya 31 Mart'a hazır

Hardal Burger Akyazı
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Sakaryalı hemşehrilerimizin AK Parti'mize, Cumhur İttifakı'na ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisi, inancı ve saygısı bizler çok hoşnut ediyor. Sakarya liderine; lideri Sakarya’ya çok güveniyor. 31 Mart günü Sakarya yine sandıkları patlatacak inşallah” dedi.
 
“SAKARYA ÜZERİNE DÜŞENE YAPACAK”
 
Düzenli olarak esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı’nda ziyaretlerde bulundu. Esnafları ziyaret ederek çay sohbetlerine ortak olan Başkan Tever, Sakarya’nın Türkiye Yüzyılına hazır olduğunu dikkat çekti. Başkan Tever, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Sakarya’nın üzerine düşeni yapacağını vurguladı.
 
“İLK GÜNKÜ AŞKLA”
 
Sahadaki ziyaretlerini değerlendiren Başkan Yunus Tever, “Gönül belediyeciliğimizin meyvelerini sahada alıyoruz. Daha henüz Adaylarımız bile belli olmamışken Sakaryalı hemşerilerimizin AK Parti’mize, Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi, inancı ve saygısı bizleri çok hoşnut ediyor. Sakarya liderine; lideri Sakarya’ya çok güveniyor. 31 Mart günü Sakarya yine sandıkları patlatacak inşallah” ifadelerini kullandı.
 
“SÜREÇ DEVAM EDİYOR”
 
Başkan Yunus Tever, “Genel Merkezimizin belediye başkan adaylarımızı belirleme süreci etkin bir şekilde devam ediyor. Temayülümüzün ardından Genel Merkezimiz saha araştırmalarıyla, istişarelerle, komisyon görüşmeleriyle ve diğer yöntemler ile süreci en güzel şekilde yürütüyor. Halkımızın bağrına basacağı adaylarımız ile Sakarya bir kez daha ‘Durmak Yok, Yola Devam’ diyecek inşallah” ifadelerini kullandı. 
Akgün Restoran Çorba
Sakarya 31 Mart'a hazır
Ürdüç
Sakarya 31 Mart'a hazır
Sakarya 31 Mart'a hazır
Sakarya 31 Mart'a hazır
Sakarya 31 Mart'a hazır

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Mülayim 3 ay önce2023-12-02 08:36:14

Abi bırakın ya 5 senede ne gördü akyazı halkı siz sadece Serdivana calistiniz. İyi bir aday çıksın şu akyazı köy olmaktan kurtulsun artık

0
-0
Sakarya'ya uzanan operasyonda 14 tutuklama
1 / 15
Murat Optik

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

rte sakaryaya geliyor