Beşkardeşler Acelle Alışveriş
Aydın Metal
Akyazı Emlak

Patlamada kayıptı acı haberi geldi

05-07-2020 00:06:16 - SAKARYA
6816 OKUNMA | 12595 HİT
Patlamada kayıptı acı haberi geldi

Hendekt'e havai fişek fabrikasındaki patlamanın ardından kayıplar arasında olan Geyveli Muhammet Çanakçı'nın hayatını kaybettiği belirlendi.

G7 Auto
Hendek'teki havai fişek fabrikasında yaşanan patlama sonrası 4 kişi vefat etmiş, 3 kişinin de kayıp olduğu açıklanmıştı. Kayıp kişilerden kimlikleri belli olan Sebahattin Tepeçınar ve Hava Çelik bugün son yolculuklarına uğurlandı.
 
İstanbul Adli Tıp Kurumu’nda yakınlarından alınan DNA örneklerinin karşılaştırılması çalışması sürerken iki kişinin daha kimlik bilgisinin tespit edildiği bilgisine ulaşıldı.
 
 
Fabrikada meydana gelen patlamada vefat eden ancak kimlikleri tespit edilemeyen iki işçiden Geyveli Muhammet Çanakçı ile Halis Yılmaz olduğu öğrenildi. Çocuklarından alınan DNA örneklerine göre kimlikleri tespit edilen Çanakçı ve Yılmaz’ın cenazeleri işlemlerin tamamlanmasının ardından yakınlarına teslim edilecek.
 
Geyve Tepecikler mahallesinde ikamet eden 43 yaşındaki Muhammet Çanakcı’nın patlama sırasında fabrikada mesaide olduğu, kendisinden haber alınamadığı bildirilmişti.
 
Aslen Trabzon Beşikdüzü ilçesinden olan 3 çocuk babası Muhammet Çanakçı'nın ölüm haberi, endişeli bekleyen ailesini ve sevenlerini acıya boğdu. (geyvemedya.com)
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
O saatler arasında yolculuk yapmaları yasaklandı
1 / 15
Murat Optik
Şehir Lokantası

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama