Mt09 adlı arkdaş biz insan hayatı önemsiz demedik bizde genç olduk anamız babamıza laf gelir diye edepimizle gelir giderdik yok neymiş araç önlerne çıkmış araç park halinde neyin çıkmasından bahsediyorsunuz motorda ruhsat yok ehliyet yok çoçuklrda en basitinden kask bile yok ekipmanı geçiyorum bile gecenin bir yarısı insanlara verdikleri rahatsızlıktan hiç bahsetmiyorum bile ama olsun genç onları kanı hızlı akıyor diyip geçemezsiniz ordaki araba değil bir canda olabilirdi.
Bu gençler geçen hafta da arabayla takla atmışlar. Akşam olay yerinde bu konuşuldu.
Öncelikle Yorumlar Türkiye'nin Gelişememe Sebebi Adını Soyadını Vermeden Yazı Yazmayanlar da Akyazılı Değil Sanırsam Mercedes In Farı Bir Genç Atkafaşımızdan Daha Değerli Siz Genç ve Kanınız Hızlı Akarken Neler Yaptığınız Bi Allah Birde Aileniz Bilir Boş Muhabbet Yapmayalım Hadiii
Adama bak canı hiçe sayıp far 70 bin tl diyip hesabını yapıyor suriyelide olsa sonuçta insan canı hiçe saymak insancıl bir davranış değil orda kaza yapam sende olabilirdin teker vs yalan araç önüne dönmüş bilmeden insanları yalan yanlış yargılamayın .
Bütün ara sokaklar böyle gereksiz gençlerle dolu altında motorsiklet gürültü egzoz sesinden bıktık artık .Bu genç de belki ders çıkarıp akıllanır inşallah
siz yorumlarda ve haberlerde sadece genç motorcuların üstüne oynayıp terörist muamaelesi yapmaya devam edin, küçücük çocuklarınız, yeğenleriniz,torunlarınız orda burda parklarda eroin met çekiyor hepiniz ayakta uyuyorsunuz..ne beklenir ki ? asayişin normal polislerin bile sadece motorcu kovaladığı ülkede ????
Koca emniyet teşkilatı şu motorculara bi çözüm bulamadı. Her akşam saatlerce motor sesi duymaktan bıktık. Polis geliyor bütün evrakları tam diye gidiyor. Peki bütün evrakları tam olunca milleti rahatsız etme özgürlüğü mü doğuyor?
Acımıyorum vede asla acımayacağım..gece yarılarında Egzoz bağırtmaları yanında birde egzoz patlatmaları Bizlerde nefret hislerimizi beddua noktasına getirdi..
Başka türlü ayiklanacagi yok bunların. Polisin yetişemediği yerde ilahi adalet tecelli ediyor
Şimdi araç sahibinin ne suçu vardı çoluğuna çoğuna sahip çıkmayıp milletin canını yakıyorlar o far en az 70 bin tl
Kazayı yapan kişi SURİYE li bilginiz olsun istedim.
Çok azmanin sonuçları işte geçmiş olsun
Bu motorlarla ön kaldırılanları bir güzel dövmek istiyorum Ön görü diye birşey var gerzekler.
Alin motoru verin yeti emine sonrada satsinlar 1000 li 5000 lira aradinda satarlar yine kos sokaga