Beşkardeşler Acelle Alışveriş
Aydın Metal
Kuzuluk Emlak

Karasu'da şok olay; Cenazeler karıştı

29-12-2020 15:21:59 - SAKARYA
2307 OKUNMA | 5704 HİT
Karasu'da şok olay; Cenazeler karıştı

Tekirdağ’da özel bir hastanede 2 cenazenin karışması sonucu, Tekirdağ’da defnedilecek kadın Karasu'da toprağa verildi.

Hardal Burger Akyazı
Karışıklık Tekirdağ’daki ailenin son kez cenazeye bakması sonucu ortaya çıktı. Aile hastaneyi ihmalkarlıklar suçlarken hastanede Sakaryalı ailenin yanlış cenazeyi teşhis etmesinden dolayı sıkıntının yaşandığı söyledi.
 
Edinilen bilgiye göre ilginç olay Tekirdağ Süleymanpaşa’da yaşadı. 49 yaşındaki hastaneden emekli Hülya Fatma Avlaç  kalp krizi geçirerek Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Buradan ise anjiyo yapılmak üzere Özel Hastaneye kaldırılan Avlaç vefat etti.
 
Son kez bakınca karışıklık belli oldu
 
Avlaç’ın cenazesi morgda aynı gün vefat eden Sakaryalı Fatma Patan ile karıştırıldı. Avlaç yanlışlıkla Karasu'’da toprağa verildi. Fatma Patan’ın cenazesi ise yanlışlıkla Tekirdağlı aileye teslim edildi. Aile son kez cenazeye bakmak isteyince karışıklık anlaşıldı. Olay savcılığa intikal ettirildi. Sakarya’da defnedilen Avlaç’ın mezarı açılarak cenaze Tekirdağ’a gönderildi. Patan’ın ise cenazesi Sakarya’ya gönderildi.
 
Aile hastaneyi suçladı
 
Teyzesinin cenazesinin karışması ile ilgili hastaneyi suçlayan Sabriye Akyıldız, “Hastanenin ihmalkarlığı yüzünden cenazemiz karıştı. Üzüntümüze yeni bir üzüntü eklendi. Biz teyzemin yüzüne bakmasak yanlışlık ortaya çıkmayacaktı. Hastane sahibinin tavrı çok kötüydü. Bizi üzen hastane sahibinin bize yaklaşımı oldu. Olayı savcılığa intikal ettirdik. Davacı ve şikayetçiyiz. Böyle rezalet olmaz” dedi.
 
Hastane: aile yanlış teşhis yaptı
 
Olayla ilgili açıklama yapan hastane müdürü, “Bizden kaynaklanan bir durum yok. Sakaryalı aile yanlış teşhis yapmış. O yüzden cenazeler karışmış. Cep telefonu görüntü ile çekerek bu cenaze bizim demişler. Sakarya’daki cenaze Tekirdağ’a Tekirdağ’daki cenaze Sakarya’ya gönderildi.” dedi.
Ekip İnşaat & Hafriyat
Karasu'da şok olay; Cenazeler karıştı
Ekip İnşaat & Hafriyat
Karasu'da şok olay; Cenazeler karıştı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akyaziiii 3 hafta önce2021-01-05 10:22:53

Allahxsabir versin yakınlarına ama hastanenin müdürü yanlış teşhis etti diyo siz ölüm kağıdı hazirlamiyonuzmu önüne gelene o zman benim desin alsın cenazeyi böyle bir sacmalikmi var

0
-0
Araç kiralamak artık çok kolay
1 / 15
Murat Optik
Şehir Lokantası

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama