Nail Kahveci'ye başkanlık yakışır. Akyazı rahat bir nefes alacaktır
Murat tepecınar yakışır bence
garipp,kuzuluk ne alaka,anlamadım hepsi bilalimi desdekliyor sanıyorsun,o zaman bul bir aday hep beraber desdekleyelim,anlaşılan bu işlerde acemisin.
Bilall istemiyoruz bir tek kuzuluk yok bu memlketde deyismelii
Akyazıda Bilal başkan haricinde aday adayları acaba kendi konumları yükseltmek içinmi aday oluyorlar öyleyse gerçekten bizleri kandırıyorlar demek oluyor diyeceğim şu dur biz vatandaşlar makam sahiplerinin şamar oğlanı değiliz bilesiniz onun içindirki ak partili olarak bu sefer yeniden refah adayı kim olursa oyumu ona kullanacam verecem vesselam
Yada bilel soykan aday olmayacağınımı öğrendide yolu durdurdu bunları bi soralım
Akyazı Haber Size söylüyorum bu karacasudan başlayıp kazancı sapağına varacak olan ultra duble yolumuza ne oldu 1 haftadır kepçeler kamyonlar çalışmıyor belediyenin mazotumu bitti yoksa insanlara yaptıkları algo tuttumu bi haber yapın bakalım neymiş biz çok büyüklerimize ulaşıp soramıyoruz malesef sorunca ortalığı karıştırma diyorlar
Halihazır kişilerle millete rağmen devam demek milleti tepkisinin ne olduğunu bilmemektir bu millet bu kişilere oy atmaz bunlar sevimsiz ve sıkıntılı
Şu ilçede sağlam bir muhalefet olsa Soykana karşı rahat kazanır. Ama yok maalesef. Adamlar ceketi assa kazanır.
Alyazıda ve Türkiye’de yerelde Ak partide büyük değişimler olacağı kesin. Ak parti de var olan kan kaybının durdurulabilmesi için yereldeki mevcut başkanların değiştirilip yeni yüzler gösterilmesi gibi bir zorunluluk var . Akyazı da en şansı düşük olan aday BİLAL SOYKAN dır. Murat TEPEÇINAR a ak parti adaylığı şimdiden hayırlı olsun.
Hendek akyazı karasu adapazarı sakarya büyuksehir bunlar mevcutlar devam hararı bunlar üç ay önce jarar verildi diğer belediyeler değişim