İstikbal
Çarşı Pazar
Batakköylü Düğün Salonu

Eski eşi yüzünden bıçaklamıştı, çocuğu annesini tanıyamadı

04-02-2023 09:12:08 - SAKARYA
Eski eşi yüzünden bıçaklamıştı, çocuğu annesini tanıyamadı

Hardal Burger Akyazı


Pamukova'da barışma teklifini reddettiği için ayrıldığı dini nikahlı eşinin yüzünden bıçakladığı kadının tedavisi sürüyor. Hastanede yüzünden operasyon geçiren kadının çocuğu annesini tanıyamadı.
Olay, Elperek Mahallesi üzerinde 3 gün önce meydana gelmişti. Edinilen bilgiye, dini nikahlı Y.Ö. (33) ile eski eşi G.Ç. (31) sokakta karşılaştı.İddiaya göre, Y.Ö., barışma isteğini kabul etmeyen G.Ç.’ye elindeki ekmek bıçağıyla saldırdı.
Bu esnada yüzüne bıçak darbeleri alan ve kanlar içerisinde kalan kadın yere yığıldı. Yaralı kadının kız kardeşinin yardım çığlıklarına koşan çevredeki vatandaşlar tarafından G.Ç., bölgedeki bir otomobil ile Pamukova Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralı G.Ç., buradaki müdahalesinin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Saldırgan ise olaydan bir süre sonra suç aleti ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim oldu. Emniyetteki işlemleri sonrasında Pamukova Adliyesi’ne sevk edilen Y.Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hastanede tedavisi süren G.Ç., yüzünden operasyon geçirdi. Kadının çocuğu ise annesini görmesi için yakınları tarafından hastaneye getirildi. Çocuk, yüzünden operasyon geçiren annesini tanıyamadı.
 

Akgün Restoran

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
YSK: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığına engel yok
1 / 15
İstanbul Outlet Oturma Grupları

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Akgün Restoran ramazan