Pirinç Halı Banner 02072020
Aydın Metal
Akyazı Emlak

Doğaseverler İnönü ve Erciova yaylasını gezdi

15-10-2019 10:53:11 - SAKARYA
359 OKUNMA | 402 HİT
Doğaseverler İnönü ve Erciova yaylasını gezdi

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen doğa yürüyüşleri Pamukova İnönü-Erciova parkuru ile devam etti.

YAKICI MOBİLYA
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Sonbahar Doğa Yürüyüşleri Pamukova İnönü-Erciova yaylaları arasında gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin’in de katıldığı 16 kilometre uzunluğundaki parkurda doğaseverler sağlıklı ve keyifli bir Pazar gününü geride bıraktı. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, “Sakarya’nın doğal güzelliklerini keşfettiğimiz yürüyüşlerimiz önümüzdeki haftalarda da farklı parkurlarda devam edecek. Doğaseverler hafta içerisinde kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden yürüyüşlere kayıt yaptırabilirler” ifadeleri kullanıldı.
 
Doğayı keşfediyoruz
 
Emekli Hakan Esendemir, “Biz yapılan bu hizmetlerden çok memnunuz. Büyükşehir Belediyesi düzenlediği bu etkinlikle bize hem doğayı sevdiriyor hem de yeni dostluklar kurmamızı sağlıyor. Herkese tavsiyem doğa yürüyüşlerine katılarak doğayı keşfetsinler. Hayatın bütün sıkıntıları yeşilin üzerinde geçip gidiyor. Bize bu imkânı sağlayan Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum” dedi.
 
Şehrin doğal güzellikleri tanıtılıyor
 
Emekli Hüseyin Sezer, “8 yıldır katıldığım doğa yürüyüşlerinin her zaman devam etmesini temenni ediyorum. Şehrimizin doğal güzelliklerini tanıdığımız ve keyifle yürüdüğümüz çok güzel parkurlarımız var. Sağlık ve sosyalleşme açısından çok faydalı olan doğa yürüyüşlerine herkesi davet ediyorum” ifadelerinde bulundu.
 
Doğa yürüyüşlerinde aile ortamı
 
Muhasebeci Ceylan Taş, “Doğa yürüyüşlerine ilk defa katılıyorum ve çok güzel bir ortam olduğunu gönül rahatlığıyla ifade edebilirim. Burada herkes yıllardır tanışıyormuş gibi. Tek başınıza bile çıkıp gelebilirsiniz, burada oluşan aile ortamı size kendinizi yalnız hissettirmeyecektir. Temiz hava ve doğal güzelliklerin olduğu bu ortamda keyifle vakit geçirmekten çok mutluyum. Doğada yürüyüş yapma imkânını bize sağlayan Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum” dedi.
Elli4Park

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Sabancı Akaryakıtta her gün indirim
1 / 15
KARAKTEM HALI YIKAMA AKYAZI
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama