Wp Kanal
Yasin Emlak
Yön Yap
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Cumhurbaşkanı Cumartesi günü Sakarya'ya geliyor

21-09-2022 20:06:49 - SAKARYA
Cumhurbaşkanı Cumartesi günü Sakarya'ya geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya programı netleşti.

Hardal Burger Akyazı
AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erdoğan'ın 24 Eylül Cumartesi günü Sakarya'ya geleceğini duyurdu.
 
Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplu açılış töreni için Eylül ayı sonunda Sakarya'da olacağı bildirilmişti.
 
Dün ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 Eylül Cumartesi günü Sakarya'da olacağı yönünde bilgiler gelmişti. Bugün ise Sakarya Valiliği basın kuruluşlarına ziyarete ilişkin programı takip edecek olan basın mensuplarına tanıtım kartı düzenlenmesine yönelik bilgilendirme yapmıştı.
 
Ancak Valilik ikinci bir duyuru göndererek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 Eylül'de Sakarya'ya yapacağı ziyaretin sehven bildirildiğini aktardı. Valilik,
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Eylül 2022 Cumartesi günü İlimizi teşrif edeceklerinin sehven bildirildiğini açıklamıştı.
 
Cumhurbaşkanı'nın Sakarya ziyarine ilişkin AK Parti İl Başkanı Yunus Tever'den açıklama geldi. Tever, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "
Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 24 Eylül Cumartesi Günü Saat 17:00’de Demokrasi Meydanı’nda siz kıymetli hemşehrilerimiz ile buluşuyor. Bu dev buluşmaya tüm halkımız davetlidir" ifadelerini kullandı.
Erdoğan'ın programda yapımı tamamlanan eski adı Toyotasa olan Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi başta olmak üzere birçok hizmetin toplu açılışını gerçekleştirmesi bekleniyor.
Afrika Eli

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Necdet akdemir 1 yıl önce2022-09-23 20:20:08

Slm sorum su dur okuyan evlatlarımıza kitap veriliyor güzel bir durum fakat okula giden evlat larımız kandın ucan fiyatları nasıl doyuracaklar tos ayran ve su 24tl bu okulda olan kandil fiyatlarını kim belirliyor orasi okuna yerimi bi is yerimi buna mutkaka bi care bulunması gerek

0
-0
Hasan 1 yıl önce2022-09-22 12:12:53

Gelmene gerek yok satılacak bişe kalmadı

2
-1
Vatandaş 1 yıl önce2022-09-21 23:16:19

Başkan sakaryada çalacak bişe kalmadı gelme boşuna

3
-1
Karasu'daki üvey baba cinayetinde yeni gelişme
1 / 15
İstanbul Outlet

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

İstanbul Outlet