Yasin Emlak
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Mete Emlak

Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı

01-06-2023 15:22:40 - SAKARYA
Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı

Özgür Adımlar
Büyükşehir Belediyesi, Sakarya’nın merkezi haline geldiği bungalov otelciliğinde vatandaşlara uygun fiyata tatil imkânı sunacağı 10 adet bungalovun 4’ünü tamamladı, doğayla bütünleşerek bölgeye renk katan projede diğer 6 bungalovun, çevre ve peyzaj işlemlerinin bitirilmesi için çalışmalar hızlandı.
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, sosyal hayata önemli dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Uçak, Ters Ev, Millet Kıraathaneleri, Vagon Park hizmetleri ve şehirdeki tüm sosyal donatı alanlarına dokunuşuyla vatandaşların sosyal yaşamına katkı sunan Büyükşehir, turizm alanında da önemli adımlar atıyor.
 
4’ü tamam
 
Hizmet verdiği tesislerde vatandaşlara ayrıcalıklı imkanlar sunan Büyükşehir, baştan sona elden geçirdiği Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı’nda orman evlerinden sonra bungalov yapımına başladı. Orman konseptli otel evlerinin hemen yanında başlayan otelde çalışmalar, hizmetin sezona yetiştirilmesi için hızlandı. 10 adet bungalovdan 4’ünün yapımı tamamlandı.
 
İşlemler hızlandı
 
Çevre düzenlemesi, yürüyüş yolları ve ahşap merdivenlerin yapımı ve 6 adet bungalovda işlem devam ediyor. Çalışmalar tamamlandığında Büyükşehir, özellikle son dönemde çok tercih edilen bungalov otelciliği konusunda vatandaşlara piyasadan daha makul şartlarda hizmet verecek.
 
Türkiye’nin yıldızı
 
Bireysel turizmin vazgeçilmesi haline gelen ve son yıllarda Sapanca’nın ‘merkez konumunda’ olduğu bungalov tatili, Sakarya’da ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirler için daha ulaşılabilir ve kolay hale gelecek. Başkan Ekrem Yüce’nin talimatıyla hızlandırılan çalışmaların en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.
 
Yoğun talep görecek
 
İşlemler bittiğinde otel bölgesi yemyeşil peyzaj alanları, yürüyüş yolları, ahşap merdivenler ve tabiatın en özel ürünleriyle süslenecek. Yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan İl Ormanı Tabiat Parkı’ndaki bu hizmet Türkiye’ye örnek olacak. Son teknolojik ürünleri, modern tasarımı ve 42 metrekare olan her bir bungalovda oluşturulacak konforlu alanlarıyla hizmetin yoğun bir talep göreceği tahmin ediliyor. 
Akgün Restoran Çorba
Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı
Ürdüç
Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı
Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı
Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı
Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı
Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı
Büyükşehir’in bungalovları doğaya renk kattı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Doğrucu 4 ay önce2023-06-02 09:52:02

Belediyecilik anlayışı bizde gelişmeyecek..Bu gidişle köye bir adım daha yaklaşıyoruz..gerçek şu ki bazı köyler akyazıdan daha ilerde…

1
-0
Akyazili 4 ay önce2023-06-02 08:45:20

Depremzedeleri yerleştirin. Vatana hizmetiniz olsun. Domatese benzemesin biz üretiyor Avrupalıların yiyor. Bu evlerdede zenginler kalmasın. Oyu aldığınız fakir fukara garip gureba hasta yaşlı engelli kalsın.

1
-0
Samedbeys 4 ay önce2023-06-02 08:09:00

Sanmıyorum talep göreceğini insanlar bu evleri huzurlu vakit geçirmek için kiraliyorlar sessiz sakin bunlar yanyana yapmış insan burda nasıl huzurlu zaman geçirsin dalgami geçiyorsunuz Kızılay yapmış gibi ..

0
-0
Hakan 4 ay önce2023-06-01 22:07:38

Belediye başkan vekili Bilal Soykan yapamadığı asfalt için sürekli büyükşehiri suçluyor . böylece bir taşla iki kuş vuruyor hem beceremediği işleri örtüyor hemde Zeki Toçoğlu ve Rüstem ağabeyine zemin hazırlıyor. Bu koltuk sevdalıları hep hürsanla sonuçlanmıştır bu da oyle olacak.

0
-0
Bilal 4 ay önce2023-06-01 22:04:51

Bilal Soykan sırf Hasan Akcan pirim yapmasın diye Akcana ait tüm yatırımları sümen altı yaptı. Dikkatle bakınız Orman park , Gölpark , Aksar tepe, Engelli park, ve diğerleri. Hatta engelli parkı gidip bir haber yapın kaçak yapı yapıdı 40 metrekare kafe kısmı 200 metrekareye çıkarttı adam birde satılık tabelası astı oraya

0
-0
kuzuluk 4 ay önce2023-06-01 15:34:57

Kuzuluk tabiat parkta da çok gzüel yapılmış bungalovlar var. hepsi de çürüyor. bunlar çalışır hale getirilse bölge turizmi ve tanınırlığı açısından iyi olmaz mı? neden yıllardır aktif hale getirlmedi? niçin yapıldı bir yetkili de çıkıp da birşey söylemiyor.

5
-0
5. kattan pasaj içine düşen çocuk ağır yaralandı
1 / 15
Akyazı Restoran

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Çarşı Pazar