10 K Grup
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

BBP MKYK Üyesi Kobal: Birileri bizi tabela partisi gördü

01-04-2024 11:23:21 - SAKARYA
BBP MKYK Üyesi Kobal: Birileri bizi tabela partisi gördü

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya'da seçimlerde büyük sürpriz yaparak AK Parti'nin kalesi Erenler ile Hendek ilçesini kazanarak büyük zafer elde etti

Özgür Adımlar
Erenler'deki kutlamada konuşan BBP MKYK Üyesi Yasin Kobal; "Keşke Muhsin Başkanım sağ olsaydı da bugünü görseydi" dedi.
 
Sakarya'da Erenler ve Hendek gibi iki büyük ilçeyi kazanan Büyük Birlik Partisi'nde büyük sevinç yaşanıyor.
 
AK Parti'nin kalesi durumundaki Erenler'de başkanlık seçimini kazanan BBP Adayı Şenol Şenol Dinç, Erenler Belediyesi önünde seçim zaferini parti yönetimi ve vatandaşlarla kutladı.
 
Erenler'deki kutlamada konuşan BBP MKYK Üyesi Yasin Kobal, sözlerine Keşke Muhsin Başkanım sağ olsaydı da bugünü görseydi" diyerek başladı.
 
Birilerinin kendilerini tabela partisi olarak gördüğünü aktaran Kobal; "Dedikleri tabela partisi bundan sonra Sakarya'nın 16 ilçesinde inşallah hizmet verecek güce gelecek. Nasıl mı? Şenol abi gibi dürüst, imanlı, arkasında yaşlıların, yetimin, öksüzün duasını almış, sizlerin duasını almış adaylarla her zaman karşınıza çıkacağız" diye konuştu.
 
Kobal, sözlerine şöyle devam etti; "
Bu eller kire bulaşmadı. Bu eller kötülüğe bulaşmadı. Bu eller temiz eller. 'Tutun bu elleri' dedik. Hepiniz sahip çıktınız. Allah hepinizden razı olsun. Genel Başkanımız 'Erenler halkına benden selam edin. Şenol'un ne projesi varsa üstüne de 10 tanede ben koyacağım. siz burada sahipsiz değilsiniz." dedi. Birileri bizi tabela partisi olarak gördü. Erenler İlçe başkanım 50 metrekarelik alandan Şenol abimle, Alifuat başkanımla, kadın kollarımla, Alperenlerimle, meclis üyelerimle beraber geldik. Sizlerin sayesinde geldik. Efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Kimse korkmasın. Şenol başkanım kimseyi tehdit etmez. Efendiliğinden bir gram ödün vermedi. Onun kafasını eğmeye kalktılar. Erenler onun başını yukarı kaldırdı."
Akgün Restoran Çorba
BBP MKYK Üyesi Kobal: Birileri bizi tabela partisi gördü
Ürdüç

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Pala pilal 3 hafta önce2024-04-02 10:11:08

Duba nerde göremiyorum nerdesin

0
-1
Yusuf ö. 3 hafta önce2024-04-01 11:57:50

Muhsin başkan. Yaşasaydı simdik cumhur başkanı idi ve ülke de böyle degildi yerel seçim değil tüm genel seçimlerinde kazanirdi ama bunları bilen Siyonistler Şehit ettiler sizde layık olun onun yolundan gidin ....

1
-0
Genç kadının yaylada cesedi bulundu
1 / 15
Murat Optik

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Yakıcı Garden