Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Toprak Turizm

20 yıldır kayıp bebeğin Adapazarı'nda zengin aileye satıldı iddiası

22-02-2024 11:55:16 - SAKARYA
20 yıldır kayıp bebeğin Adapazarı'nda zengin aileye satıldı iddiası

Hardal Burger Akyazı
2004 yılında kayboldan Gamze bebek için ailesi 20 yıl sonra Müge Anlı'ya başvururken, şüpheli açıklamalar sonrasında aile üyelerinin Gamze'yi Adapazarı'ndaki zengin bir aileye  satmış olabileceği iddia edildi.
 
2004'te Ordu'nun Gölköy ilçesinde kaybolan kızları Gamze'yi bulmak için programa başvuran Yasemin ve Ömer Gündoğdu çifti çareyi Müge Anlı'da ararken, kaybolması üzerinden 20 yıl geçen Gamze bebek olayında şaşırtan gelişmeler yaşandı.
 
Ömer Gündoğdu, ağabeyi Muharrem'in eşi olan Gülbani'nin kızının kaybıyla bir alakası olabileceğini söylemesiyle tüm stüdyo buz keserken, bu iddia sonrası söylenenler izleyenleri dumur etti.
 
Gülbani'nin Mecit Yıldırım'la yasak aşk yaşadığını iddia eden acılı baba Ömer, olanları şu sözlerle anlattı:
 
"O dönem ağabeyim ile Giresun Trabzon yüksek gerilim hattında bir işte çalışıyorduk. Gülbani, abimi aradı. Mecit'in evini bastığını söyledi. Biz de hemen yaşadığımız yere gitti. Döndüğümüzde herkes Mecit ve Gülbani'nin yasak aşkını konuşuyordu. Daha sonra Mecit beni aradı, Mecit'e ağır sözler söyledim. Olaydan iki gün sonra kızım kayıplara karıştı. Yasak aşk yüzünden çocuğum kaçırıldı.'
 
Söz konusu iddiaların ardından Gülbani, "Benim bu bahsedilen adamla ilişkim yoktu. Beni tehdit ederdi. Ondan şüpheleniyorum" derken, ardından Ömer'in eşi Yasemin hakkında ağıza alınmayacak iddialarda bulundu.
 
Yasemin'in başka birisi ile ilişkisi vardı. Çocuk o yüzden kaçırıldı" diyen Gülbani ortalığı iyice karıştırırken, yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir kadın tüm gerçekleri açığa çıkaracak bazı açıklamalarda bulundu.
 
Gülbani ve sevgilisi Mecit'in Gamze bebeği Adapazarı'nda yaşayan zengin bir aileye para karşılığını sattığını iddia eden kadın sarf ettiği sözlerle herkesi şaşırttı.
 
"Ben Ordu'da çalışıyorum. Buraya gelen Gölköy'lü bir müşteri bu olayla ilgili şunları söyledi. Bu Mecit ve Gülbani zamanında Adapazarı'ndan zengin bir aileye çocuğu satmak için plan yapmışlar. Daha sonra aile parayı gönderince Gülbani alıyor parayı. Mecit de parayı Gülbani alınca kavga ediyorlar. Karşı taraf 'Parayı gönderdik çocuğu istiyoruz' diyor. Mecit kaçırıp ona veriyor"
Marmara Göz
20 yıldır kayıp bebeğin Adapazarı'nda zengin aileye satıldı iddiası
Güven Yapı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Genç kadının yaylada cesedi bulundu
1 / 15
Yakıcı Garden

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Yakıcı Garden