Beşkardeşler Acelle Alışveriş
BALIKÇI HÜSEYİN
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

10 savcı görevlendirildi

04-07-2020 10:20:00 - SAKARYA
1547 OKUNMA | 2910 HİT
10 savcı görevlendirildi

Hendek'teki havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin başlatılan soruşturma için 10 savcı görevlendirildi.

Petrol
4 kişinin hayatını kaybettiği ve 100'den fazla yaralının olduğu patlamanın 2’nci gününde ekipler sabahın ilk ışıkları ile birlikte çalışmalarına hız verdi.
 
Bölgeye gelen ekiplerin yanı sıra kayıp olan vatandaşlar için Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı arama kurtarma köpekleri de alana getirilerek çalışmalara başlandı.
 
İş makinalarının çalışacağı bölgede daha öncesinde Kimyasal Biyolojik Radyasyon ve Nükleer (KBRN) çalışmaları yapılarak, gaz ölçümleri AFAD ekipleri tarafından yapıldı. Ekiplerin KBRN çalışmaları sonrasında iş makinaları ile enkaz altında çalışma başlatıldı. Patlama anından itibaren kayıp olan vatandaşları bulmak için seferber olan ekipler arama çalışmaları ve iş makinalarının enkaz kaldırma işlemleri devam ederken bölge havadan görüntülendi.
 
Öte yandan, Afet Kriminal İnceleme (AKİ) ekipleri bölgede kimliklendirme çalışması sürdürürken Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı patlamanın araştırılması için 10 Savcı’yı görevlendirdiği öğrenildi.
Ekip İnşaat & Hafriyat
10 savcı görevlendirildi
Pizza Park
10 savcı görevlendirildi
10 savcı görevlendirildi
10 savcı görevlendirildi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
eleman 1 ay önce2020-07-04 15:23:52

10 savcı görevlendirilir soruşturma yargılama yapılır sonra bir af çıkar bingo. somada 300 küsür kişi öldü sanıkları çok yakında aramızda olacak.

0
-0
O saatler arasında yolculuk yapmaları yasaklandı
1 / 15
Murat Optik
SON TERCİH

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama