Beşkardeşler Acelle Alışveriş
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Whatsapp iletişim
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun 2

Akyazı yeni nesil internetle tanışıyor

07-05-2019 16:07:14 - İLANLAR
1540 OKUNMA | 1958 HİT
Akyazı yeni nesil internetle tanışıyor

İnternet, sabit telefon sağlayıcısı MyFi,cazip fiyatlı kampanyalar,gerçek sınırsız,taahhütsüz İnternet avantajlarıyla artık Akyazılıların hizmetinizd

MyFi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) aldığı İnternet Servis Sağlayıcılığı (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansları ile müşterilerine kaliteli iletişim hizmetleri sağlayarak alternatif operatör olarak devreye giren MyFi, Akyazı'da abonelik çalışmalarına başladı. 
 
Bireysel müşteriler için;  Airfiber İnternet ve voip telefon seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunan MyFi, sürekli güncellenen cazip fiyatlı kampanyaları, gerçek sınırsız ve taahhütsüz internet avantajlarının yanı sıra mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. 
 
Kurumsal müşteriler için ise Airfiber İnternet ve voip telefon hizmetleri ile IP tabanlı ses ve iş kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı çözümler sunanan MyFi, kurumsal kimliği, bilgi birikimi, konusunda tecrübeli teknik ekibi, hizmet kalitesi ile müşterilerine değerli iletişim çözümleri sunuyor.
 
MyFi, Akyazı da bazı bölgelerde özellikle yeni binalarda bir kaç yıldır internet aboneliği konusunda yaşanan sorunlara çözüm sağlayacak. MyFi ile dileyen telefon aboneliği yaptırmadan internet abonesi olabilecek.
Sizde ev ya da iş yeriniz için tamamen kotasız yüksek hızlı internete MyFi ayrıcalığı ile sahip olun.
 
TEKNOCELL İLETİŞİM
Büyük Cami karşısı
İletişim: 0532 4174121
.
Akyazı yeni nesil internetle tanışıyor

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Hardal Burger Paket Servisiyle Hizmete Devam Ediyor
1 / 15
Ala Optik
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama