Pazarkoy halkından merhum Dursun Ali Bayrak'ın kızı, Ahmet Başer'in eşi, Murat Başer in annesi, Nuri, Kadir ve Halil Bayrak'ın kardeşleri, Eyüp, Talip, Harun ve Emre Bayrak'ın ablaları Zeynep Başer, vefat etti.
Zeynep Başer için bugün öğle vakti Gölcük'te cenaze töreni düzenlenecek. Burada kılınacak namazın ardından Zeynep Başer, Akyazı Ramaslı Mahallesi'nde toprağa verilecek.
Akyazı Haber ailesi olarak merhume Zeynep Başer'e Allah’tan rahmet, kederli ailesine baş sağlığı dileriz.