Beldibi Mahallesi'nde yaşayan Musa Yıldız'ın Eşi, İsmail, İbrahim, İdris ve Yunus Yıldız'ın Anneleri Hacer Yıldız ve Davut, Abdullah, Mevlüt, Mustafa, İlyas ve merhum Ömer İşinibilir'in Ablaları, Eski Muhtar Ali Şahin'in Kayınvalidesi Fadime İşinibilir vefat etmiştir.
Cenazeleri bugün Beldibi Mahallesi Tepe Camii'nde Öğle vakti kılınan namazın ardından aile mezarlığına defnedildi.
1-Taziye Oğlu
Yunus Yıldız
0537 721 62 29
------------------------
2- Taziye Damadı
Ali Şahin
0535 638 15 27