1- İlçemiz Erdoğdu Mahallesi halkından İsmail Yılmaz'ın Eşi, Hasan Yılmaz'ın Annesi, Mehmet, Cemal ve Celal Yılmaz'ın Yengeleri, Adalettin ve Kazım Çavuşoğlu'nun Kız Kardeşleri Mükerrem Yılmaz vefat etmiştir.
Cenazesi bugün Erdoğdu Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak Öğlen Namazını müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
Oğlu Hasan Yılmaz
0536 675 23 21
2- İlçemiz İnönü Mahallesi halkından merhum Pirağa Koruyucu’nun Oğlu, merhum Mustafa ve Sadettin Koruyucu’nun Abileri, Murat ve Burak Koruyucu’nun Dedeleri Ahmet Koruyucu vefat etmiştir.