Balıkçı Hüseyin
Çarşı Pazar
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp2
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Foto Ferit Stüdyo

İlçemizdeki Cenazeler

10-01-2018 10:18:12 - CENAZELER
2139 OKUNMA | 3131 HİT
İlçemizdeki Cenazeler

İlçemizdeki Cenazeler

OTO SANAYİ BUL
İlçemiz Hastane Mahallesi halkından ,Merhum Hatip Bilal Bayram’ın oğlu, Ali, Osman ,Hasan Ve Ali Bayram’ın babaları,Çakıroğlu Danışman Cami İmamhatibi Mustafa Sanalan'ın kayınpederi, Mehmet Bayram vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşildirek caminde kılınacak öğlen namazı müteakip sütfabrikası yanı aile mezarlığına defnedilecektir.
 
Damadı Mustafa Sanalan 05352032432
 
İlçemiz Alağaç Mahallesi halkından Merhum Şemsi Aydın’ın eşi, Coşkun Aydın’ın Annesi, Cafer , Fetullah ve Ali Cengiz Atmaca^’nın teyzeleri , Emre Ve Yunus özkurt'un anneanneleri ,Müsavi Özkurt'un kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Alağaç mah.orta caminde kılınacak öğlen namazı müteakip ,aile mezarlığına defnedilecektir.
 
Oğlu Çoşkun Aydın 05382639400
 
Hendek Çamlıca camili mahallesi halkından merhum Ahmet Belli'nin gelini ,Mustafa Belli'nin eşi,Cihan ve İlhan Belli'nin anneleri ,Sadık ve Saskiden emekli Hüseyin Belli'nin yengeleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Camili Mah.Caminde kılınacak öğlen namazı müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
 
Hüseyin Belli 05349465419
 
 
İlçemiz Reşadiye Mahallesi halkından Merhum kerim  Sarı'nın eşi, Rahmi ve Ramis Sarı'nın anneleri  vefat etmiştir. Cenazesi bügün Reşadiye Mahallesi Camiin'de kılınacak ikindi namazı Müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
 
Oğlu Ramis Sarı 0532 589 8291
      
 
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Akyazı KYKda  Yurdum Kıraathanesi açıldı
1 / 15
Murat Optik
Kuzuluk Tabiatpark

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama