BALIKÇI HÜSEYİN
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Akyazı Belediyesi Banner
Pak Temizlik Marketleri Kozmetik

İlçemizdeki Cenazeler

05-12-2017 09:59:54 - CENAZELER
2247 OKUNMA | 3692 HİT
İlçemizdeki Cenazeler

İlçemizdeki Cenazeler

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
İlçemiz Boztepe Mahallesi halkından Merhum Askıcı Mehmet Özeren'in eşi, Ahmet Özeren'in annesi, Ahmet, Osman ve Halit Özeren'in engeleri, Sedat Pehlivan ve Erdal Özsar'ın kayınvalideleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gazi Süleyman Paşa Camiinde kılınacak öğlen namazını müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
 
Ahmet Özeren 0531 722 29 59
 
İlçemiz Altındere Osmanağa mahallesi halkından Merhum Ali Çilingir'in eşi, Mustafa, Tevfik, Neşat ve Ahmet Çilingir'in anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Altındere Osmanağa mahallesi Çınarlık camiinde kılınacak öğlen namazını müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
 
Mustafa Çilingir 0532 310 46 96
 
İlçemiz Ömercikler Mahallesi halkından Muammer Daloğlu'nun oğlu, Serdar, Mehmet Ali ve Taha Daloğlu'nun kardeşleri, Avni, Ali, Recep, Merhum Mustafa ve Fazlı Daloğlu'nun ve Kuyumcu Ali kahveci'nin yeğenleri, Burhan Bayraktar'ın damadı Serhat Daloğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gazi Süleyman Paşa Camiinde kılınacak öğlen namazını müteakip merkez aile mezarlığına defnedilecektir.
 
Muammer Daloğlu 0535 621 77 86
 
İlçemiz Bedilkazancı mahallesi halkından Özgünve Engin Tüzün'ün abileri, Mesut ve Serkan Tüzün'ün amcaları Günay Tüzün vefat etmiştir. Cenazesi bugün Edilkazancı mahallesi camiinde kılınacak öğlen namazını müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
 
Özgün Tüzün 0536 772 15 24
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Güreşçi Ensar Bıyık Kırkpınar’da İkinci Oldu
1 / 15
Akyazı Optik
SRC Kursu Akyazı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama