Beşkardeşler Multi1
Aydın Metal
Foto Ferit Stüdyo

Yıldırıma önemli görev

08-02-2019 11:54:33 - AKYAZI
2257 OKUNMA | 3151 HİT
Yıldırıma önemli görev

Akyazı'da üç dönem belediye başkanlığı, AK Parti'de iki dönem milletvekilliği yapan Recep Yıldırım, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkan Yardımcısı oldu.

AKYAZI PANJUR
Akyazı'da üç dönem belediye başkanlığı, AK Parti'de 22. ve 23'ncü dönemlerde milletvekilliği yaparak Akyazı ve Sakarya'ya önemli yatırımlar kazandıran ve hizmetlerde bulunan Recep Yıldırım önemlibir görev daha üstlendi. Recep Yıldırım Yeni Dünya Vakfı Genel Başkan Yardımcılığı'na getirildi.
 
Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, Yıldırım'ın Genel Başkan Yardımcılığına getirilmesiyle ilgili yaptığı açıklamada, Yeni Dünya Vakfı hizmetlerinin büyümesi, çalışma alanlarının artması nedeniyle Türkiye genelinde teşkilat yapısının sağlıklı bir şekilde yönetilebilmesi önem arz ettiğini belirtti.
 
Vakıf çalışmalarında Şube ve Temsilcilik açarken dikkat edilmesi gereken temel kriterleri, sonrasında ise vakfın misyon ve vizyonuna uygun çalışmalar yapılmasının vakfın temel amacı olduğunu anlatan Uslu; "İdari açıdan nitelikli insan, mali açıdan sürdürülebilir kaynak oluşturulması ve bütün bunların kontrol ve denetimi vakıf hizmetlerinin sürekliliği açısından hayati önem taşımaktadır. 
 
Bu bağlamda Recep Yıldırım'ın Ankara Şube Denetim Kurulu Başkanı olarak bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler takdirle karşılandı. Bundan böyle genel merkez adına çalışmalarının Genel Başkan Yardımcısı olarak yapması Mütevelli Heyetimiz tarafından uygun görüldü" dedi. 
 
Yeni Dünya Vakfı 
 
Yeni Dünya Vakfı, 1996 yılında kurulmuştur. Vakfımızın merkezi, İstanbul Cağaloğlu’nda bulunan Hadım Hasan Paşa Medresesi’dir. Ankara Hacı Bayram’da  bir (1) şubesi, Türkiye’nin değişik bölgelerinde de on sekiz (18) temsilciliği bulunmaktadır.
 
Yeni Dünya Vakfı, her yıl ülkemizde ve dünyanın değişik üniversitelerinde öğrenim gören binden fazla öğrenciye burs vermektedir. Yeni Dünya Vakfı, burs vermenin yanı sıra öğrencileri en iyi şekilde hayata hazırlamak için mesai harcamaktadır.
 
Eğitim, başarının temel şartıdır. Bu sebeple vakfımız, öğrencilerimizin bilim ve teknolojide oldukça ileri, millî ve manevî değerlerine bağlı, çalışkan, bilgili, aynı zamanda da irfan sahibi fertler olarak yetişmelerini gaye edinmiştir.
 
Yine vakfımız, eğitim amaçlı seminerler ve geziler  düzenleyerek gençlerimizin her açıdan donanımlı olarak yetişmelerine katkı sağlamaktadır.
 
Yeni Dünya Vakfı, eğitime yaptığı katkıların yanı sıra tarihî ve kültürel mirasa da sahip çıkarak bu kıymetli hazineyi gelecek nesillerin istifadesine sunmaktadır.
Emren Bilisim Akyazi
Yıldırıma önemli görev
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Yıldırıma önemli görev

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akyazı Stadyumu ve Atatürk Spor Salonu bakıma alındı
1 / 15
ERC Cafe Bistro
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama