MRC Yapı
PEYNİRCİ RAŞİT
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Yalan bilgilerle Akyazı Türkiyenin gündemine oturdu

14-06-2020 18:13:21 - AKYAZI
5563 HİT
Yalan bilgilerle Akyazı Türkiyenin gündemine oturdu

Eski başkan Yaşar Yazıcı’nın yeğeni olduğu yazılarak yerine mevcut başkan Bilal Soykan’in fotoğrafları twitter da gündem oldu.

Özgür Adımlar
HDP’nin tutuklu eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş aleyhine çirkin paylaşımda bulunan kişiye tepki için sosyal medyada şüphelinin yerine olayla ilgisi olmayan Akyazılı Vedat Yazıcı'nın fotoğrafları paylaşıldı.  Eski başkan Yaşar Yazıcı’nın yeğeni olduğu yazılarak  yerine mevcut başkan Bilal Soykan’in fotoğrafları twitter da gündem oldu.
 
Pazar sabah saatlerinde bir şahsın HDP’nin tutuklu eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşiyle ilgili yaptığı çirkin paylaşım sonrası bazı isimsiz twitter hesaplarından yalan bilgiler paylaşıldı.
 
 
Gözaltına alınan şahsın Akyazı’da yaşayan ve AK Parti eski Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı’nın yeğeni olan V.Y. olduğu şeklinde paylaşımlar yapılınca sosyal medya karıştı
 
Provokatif ve hiçbir bağı olmayan iddia twitterda bir anda Türkiye gündemine oturdu. Buradan sonra işler iyice karıştı. V.Y.'nın haksız yere üzerine atılan iddia yüzünden tüm Türkiye'de fotoğrafları paylaşılırken Yaşar Yazıcı'nın ismi fenomen hesaplar tarafından Yusuf Yazıcı olarak paylaşıldı.
 
Öte yandan Eski Başkan Yaşar Yazıcı’nın resmi yerine mevcut başkan Bilal Soykan’in fotoğrafları twitter da gündem oldu. Ak parti eski Başkan ve Ak Parti bu yanlış bilgilerle hedef tahtasına oturtuldu.
 
Ben değilim
 
Twitter’de yoğun paylaşımlar nedeniyle kendi sosyal medya hesabı Facebook’tan açıklamada bulunan V.Y ;
 
“Hakkımda çıkan tüm suçlamalar asılsızdır! Twitter da yapılan paylaşımlardaki şahıs ben değilimdir. V. MUTİ’ye aittir. Kesinlikle benimle alakası yoktur. Gerekli işlemler başlatılacaktır” paylaşımında bulundu.
Akyazı Hafriyat
Yalan bilgilerle Akyazı Türkiyenin gündemine oturdu
Akyazı Hafriyat
Yalan bilgilerle Akyazı Türkiyenin gündemine oturdu
Yalan bilgilerle Akyazı Türkiyenin gündemine oturdu

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Macera 1 yıl önce2020-06-14 21:28:50

Bu paylaşımları yapan şerefsizlere sözüm olayı iyice araştırıp dogruyu söliceklerine zaten algı peşindeler buda onlara malzeme olmuş burda BTK devreye girip önce araştırıp bakması payları yapanların ip adreslerinden tespit edip suçluları bulması gerekirdiki yapılmışdır zannedersem suçlu cezasını alı

0
-0
İnci Tavuk ve Et Döner Hizmete Devam ediyor
1 / 15
BELLONA
Akyazı Zirve Yapı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Yasin Emlak Parsel