Beşkardeşler online alışveriş
Çarşı Pazar
Whatsapp iletişim
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Ulaştırma Bakanı, Akyazı'da işçilerle iftar yaptı

30-04-2020 22:36:49 - AKYAZI
1151 OKUNMA | 1886 HİT
Ulaştırma Bakanı, Akyazı'da işçilerle iftar yaptı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu işçileri ile iftar yaptı

Özgür Adımlar

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yapımı devam eden Kuzey Marmara Otoyolu’na işçilerle iftar yaptı. Bakan Karaismailoğlu, “Bu 2 aylık süreçte tabii ki siz çalışanların hayatı, yaşam biçimi ve sosyal mesafe anlayışımız değişti. Onlara dikkat ederek güzel ve özverili bir çalışma yürütüyorsunuz hepinize çok teşekkür ediyorum“ dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 4 aracın yan yana aynı anda geçebileceği tünelleriyle dünyada bir ilk olma özelliğine sahip olacak olan ve yapımı devam eden Kuzey Marmara Otoyolu 6’ncı kesim Akyazı Şantiyesi’nde incelemelerde bulunarak işçilerle birlikte iftar yaptı. Yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi alan Bakan Karaismailoğlu, daha sonrasında şantiye içerisinde kurulan masadaki yerini aldı. Burada işçiler ile sohbet eden Karaismailoğlu, ezanın okunmasıyla birlikte çalışanlarla beraber orucunu açtı.

Çalışmalardan dolayı işçilere teşekkür eden Bakan Karaismailoğlu, “Kuzey Marmara Otoyolu’nun Akyazı kesiminde bulunan şantiyedeki arkadaşlarımız ile iftar yaptık. 2 aydan beri malum salgın hastalığı sürecinden geçiyoruz, Mayıs ayı ile birlikte bu hastalığı bertaraf ederek normal hayata dönmenin planlarını yapıyoruz. İnşallah işimizi, gücümüze daha sağlıklı şekilde devam edeceğiz. Bu 2 aylık süreçte tabi ki siz çalışanların hayatı, yaşam biçimi ve sosyal mesafe anlayışımız değişti. Onlara dikkat ederek güzel ve özverili bir çalışma yürütüyorsunuz hepinize çok teşekkür ediyorum. Sonuçta sizlerde kutsal bir görev yapıyorsunuz, hepimiz çalışma arkadaşıyız, aynı yolda hizmet ediyoruz. O yüzden bu çalışmalarımızda bittikten sonra ve virüsü de inşallah Mayıs ayında atlattıktan sonra yine şantiye ve arazide hep beraber en güzel şekilde çalışmalar yapıp, işimizi en güzel şekilde bitirerek vatandaş ve milletimizin hizmetine açacağız. Hepinize iyi niyetiniz, çalışma ve özverinizden dolayı teşekkür ediyorum. Daha güzel günlerde tekrar birlikte olmak üzere” dedi.

Elli4Park
Ulaştırma Bakanı, Akyazı'da işçilerle iftar yaptı
Ekip İnşaat & Hafriyat
Ulaştırma Bakanı, Akyazı'da işçilerle iftar yaptı
Ulaştırma Bakanı, Akyazı'da işçilerle iftar yaptı
Ulaştırma Bakanı, Akyazı'da işçilerle iftar yaptı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
İkinci dalga uyarısı
1 / 15
Murat Optik
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama