Yasin Emlak
Yön Yap
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Türkiye’nin en genç başpehlivanı oldu

03-07-2022 20:18:07 - AKYAZI
Türkiye’nin en genç başpehlivanı oldu

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlık müsabakalarında Karapürçekli Serdar Yıldırım, yarı finale yükseldi.

Lonca Doğalgaz
661. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Türkiye’nin en genç başpehlivanı unvanı Büyükşehir Belediyesi’nin sporcusu Serdar Yıldırım’ın oldu. Yıldırım, Başaltı Boyunda 98 sporcu arasından 3. olarak Baş Boyuna yükseldi.
 
Sakarya Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Serdar Yıldırım, bu yıl 661.’si düzenlenen Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Türkiye’nin en genç başpehlivanı unvanını elde etti. Başaltı Boyunda 98 pehlivan arasından yarı finale kadar yükselen Yıldırım, 3. oldu. Bu sonuçla birlikte Baş Boyuna yükselen 20 yaşındaki Serdar Yıldırım, Türkiye’nin en genç Başpehlivanı olarak Sakarya’ya büyük bir gurur yaşattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin ata sporuna verdiği destek Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde meyvesini verdi. Antrenör Mustafa Çelik, Başkan Ekrem Yüce’nin destekleriyle çok büyük bir başarı kazandıklarını ifade etti. Yapılan açıklamada, “Türkiye’nin en genç başpehlivanı unvanını elde eden sporcumuz ve antrenörünü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.
Akgün Restoran Çorba
Türkiye’nin en genç başpehlivanı oldu
Elli4Park
Türkiye’nin en genç başpehlivanı oldu

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Şafak 54 1 yıl önce2022-07-03 22:19:10

Maaşallah mevlam yar ve yardımcısı olsun başarıların daim olsun

0
-0
Elon Musk: Seneye TEKNOFEST'te olmak isterim
1 / 15
Akyazı Restoran

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

İstanbul Outlet