Şuan sakaryanın en geri kalmış ilcesi akyazı galiba
trenin duragı olacagını hic ama hıc umut etmıyorum. yahu terminalı yaptılar akyazının bı ucuna mıllet hala adapazarına gıtmek ıcın karakolun ordan bınıyor. yıllardır adapazarı yolcusu ayakta sıkısıp havasız klımasız otobuslerde seyahat edıyo sımdıye kadar ne yapıldı adam gıbı de bunu beklıyorsunuz. bu trene gecerken bakar bakar dururuz artık
TREN KAÇMIŞTIR İNŞ (ANLADIN SEN ) =)
Birisi Kardeş sen express trenle karıştırdın bunu kardeşim Bi reset at
Sonraki proje hava alanı uçak pisti
Durak arayan arkadaşlar hızlı trende bir yerden bir yere durak olur hiç mi görmediniz Akyazıda durak olsa dur kalk dur kalk yapsa bunun adı hızlı tren olmuyor normal tren oluyor bu kadar cahilliğe gerek yok
Ne güzel işte oturur bakarız. Her zamanki gibi
ÖFKELİ VE VATANDAŞ' A KATILIYORUM. BİZE FAYDASI OLMAYAN BİR YATIRIMIN BİZİM MEMLEKETİMİZDEN GEÇMESİ ANCAK SIRTIMIZA YÜK OLUR. BUNUN BİZE FAYDASI VARMIŞ GİBİ HABER YAPILMASI HİÇ HOŞ DEĞİL.
Tepemizden Ankara İstanbul arası uçakta geçiyor ayrıca Akyazı da durak olmadıktan sonra Akyazı ilçesine hiç bir faydası yok sadece yeri olan istimlak parasını alacak bu proje sadece o illerdeki vatandaşlarımız için çok güzel olacak biz ise 45 kişilik otobüs len balık istifi Sakarya merkeze yaklaşık 40 ila 50 dk arasında gider geliriz yıllarca haber yaptınız bu olayıda ama nafile iyi çalışmalar
Akp bitti yeniden refah başlıyor...
Tren geçti gitti binemedikten sonra
İlçede durağı olmayan haberi yapmanın bir anlamı anladık tamam tren Akyazıdan geçeçek bizde öküz gibi bakacağız anlayın artık Akyazıda bir faydası yok !
AKP'nin 11 yıllık yalanı her seçim zamanı aynı terane artık millet yemiyor akp sonun yaklastiii
Seçime yakın yalanlar ç0ğaldı
Akyazıda durmadıktan sonra ne önemi var ki tren mi bakacağız giderken
Süper hızlı tren tüm hızıyla Akyazı dan geçip gidecek, yakalayabilene aşkolsun..