beşkardeşler250809
Çarşı Pazar
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Sonbahar Doğa Yürüyüşleri başlıyor

23-09-2019 14:28:41 - AKYAZI
1495 OKUNMA | 2092 HİT
Sonbahar Doğa Yürüyüşleri başlıyor

İşte takvim:

Özgür Adımlar
Büyükşehir Belediyesi Sonbahar Doğa Yürüyüşleri’nde yeni dönem başlıyor. 6 Ekim Pazar günü Geyve Kılıçkaya parkuru ile başlayacak ve 8 hafta boyunca devam edecek doğa yürüyüşleri 24 Kasım Pazar günü sona erecek. Kayıtlar yürüyüşlerin olduğu ilgili hafta içerisinde gerçekleştirilecek. Ayrıntılı bilgi için ise (211 16 21) numaralı telefon aranabilecek.
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Doğa Yürüyüşleri’nde Sonbahar dönemi başlıyor. 6 Ekim Pazar günü Geyve Kılıçkaya parkuru ile başlayacak ve 8 hafta boyunca devam edecek Doğa Yürüyüşleri ile şehrin güzellikleri keşfedilecek. Yürüyüşler için kayıtlar ilgili haftanın Pazartesi günü başlayacak. Yapılan açıklamada doğaseverler Sakarya’nın eşsiz güzelliklerini keşfetmeye davat edildi.
 
8 hafta
 
Konuyla ilgili Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Sonbahar Doğa Yürüyüşlerimiz 6 Ekim Pazar günü Geyve Kılıçkaya parkuru ile başlayacak. 24 Kasın Pazar günü ise sona erecek. Kayıtlarımız yürüyüşlerin gerçekleştirileceği hafta içerisinde Büyükşehir Belediyesi kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden yapılacak. İlk yürüyüş için kayıt 30 Eylül Pazartesi günü alınmaya başlayacak. Doğa yürüyüşleri için hareket Demokrasi Meydanı’ndan 8.30’da gerçekleştirilecektir”
 
Ayrıntılı bilgi 211 16 21’de
 
Açıklamanın devamında ise şu ifadeler kullanıldı: “İnternet üzerinden devam edecek kayıt işlemlerinin ardından katılımcıların mail adreslerine gönderilen kabul ve onay belgelerinin imzalanması gerekiyor. İşlemleri tamamlanan evraklar ilgili hafta içerisinde Perşembe gün saat 17.30’a kadar Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masasına teslim edilebilir. Doğa yürüyüşleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız (211 16 21) numaralı telefonu arayabilirler.”
 
2019 Sonbahar Doğa Yürüyüşleri Takvimi ise şöyle;
 
6 Ekim Pazar: Kılıçkaya - Geyve
 
13 Ekim Pazar: İnönü/Ercova – Pamukova
 
20 Ekim Pazar: Akçay/Nuruosmaniye – Sapanca/Geyve
 
27 Ekim Pazar: Kayaboğazı – Taraklı
 
3 Kasım Pazar: Menekşe Solak/ Şah Melek – Geyve/Pamukova
 
10 Kasım Pazar: Dikmen – Hendek
 
17 Kasım Pazar: Yörükyeri – Akyazı
 
24 Kasım Pazar: Turnalık/Çiğdem – Hendek
Emren Bilisim Akyazi
Sonbahar Doğa Yürüyüşleri başlıyor
Güven Yapı
Sonbahar Doğa Yürüyüşleri başlıyor

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Kestane Toplamak için gitti uçurumdan aşağı düştü
1 / 15
İSTANBUL SPOT 2
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama