Beşkardeşler 26.06.2019
Çarşı Pazar
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Şampiyonlar Ödüllendirildi

28-03-2019 11:37:23 - AKYAZI
656 OKUNMA | 788 HİT
Şampiyonlar Ödüllendirildi

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen "Şampiyonlar Ödül Gecesi"nde Akyazılı şampiyon motosikletçi Emirhan Erkan'da ödül aldı.

Akyazu Nuh Halı Yıkama
İzmir'in Urla ilçesinde yapılan "Şampiyonlar Ödül Gecesi"ne AK Parti İzmir Milletvekili ve eski milli futbolcu Alpay Özalan, 22. Dönem CHP İzmir Milletvekili Türkan Miçoğulları, Urla Kaymakanı Önder Can, Belediye Başkanı Sibel Uyar, TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, TMF Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, TMF yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda sporcu katıldı. Törenin açılış konuşmasını Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar yaptı. Başkan Uçar yaptığı konuşmada, tüm imkanları kullanarak Türkiye'yi en güzel şekilde temsil eden sporcuları yetiştirme gayreti içerisinde olduklarını belirtti.
 
Kaymağıyla, mermeriyle ve termal turizmiyle tanınan Afyonkarahisar'ı 1,5 milyar insana motokros organizasyonuyla bambaşka bir pencereden tanıtma imkanı bulduklarını ifade eden Başkan Uçar, "Bu organizasyon 3 yıl daha devam edecek. Bu seneki ulusal ve uluslararası organizasyonlarımızda sosyal sorumluluk içeren bir temayı ortaya koymaya çalışıyoruz. Kenan Sofuoğlu ve Alpay Özalan vekillerimiz ile birlikte TBMM çatısı altında spora çağ atlatacak, muasır medeniyet seviyesinin çok üzerine çıkaracak kanuni yasal düzenlemeleri beklediğimizi bir spor adamı ve federasyon başkanı olarak ifade ediyorum. İnşallah biz de içinde bulunduğumuz tüm camialarda, vazife aldığımız tüm noktalarda sporun gelişmesi için gayret göstermeye her zaman azimli olduk." diye konuştu.
 
AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, Türkiye'de yaklaşık 3,5 milyona yakın motosiklet sürücüsünün olduğuna dikkati çekerek şunları kaydetti: "Onların sağlığını, hayatını güvence altına alabilmemiz için bir proje gerçekleştirdik. Katil bariyerlerin yerine motosikletçi dostu bariyerler projesi tamamlanmak üzere. Özellikle de İstanbul’da artık sona gelindi. Daha sonra da inşallah riskli yerlerde ve virajlarda da bu proje uygulandıktan sonra kazalar çok daha azalacak. Bu da Kenan Sofuoğlu kardeşimin bir projesiydi. Spor Bakanlığımız başta Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bunu hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum." dedi.
 
Törende konuşma yapan Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, "Sporun bir çocuğun hayatına neler katabileceğini en yakından bilen bir anneyim. Urlada elimizden geldiğince altyapıyı oluşturarak spora ve sporcuya çok önem veriyoruz" dedi.
 
 ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU:
 
Duayen spiker Orhan Ayhan'ın sunumu ile gerçekleşen gecede, Urla Kaymakamı Önder Can, rahmetli motosiklet sporcuları Burak Özel ve Özgürcan Gözmen'in ailelerine vefa plaketi takdim etti. Şampiyonlar Ödül Gecesi'nde, Türkiye Motokros, Süpermoto, Enduro, Süper Enduro, Atv, Drag, Sujeti ve Flyboard şampiyonalarında dereceye giren sporculara ve kulüplere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Türkiye Süpermoto Şampiyonası'nda 2018 S3 sınıfında şampiyon olan Akyazılı Emirhan Erkan'da ödül aldı.
Emren Bilisim Akyazi
Şampiyonlar Ödüllendirildi
Ekip İnşaat & Hafriyat
Şampiyonlar Ödüllendirildi
Şampiyonlar Ödüllendirildi
Şampiyonlar Ödüllendirildi
Şampiyonlar Ödüllendirildi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Karga Mahalleyi Elektriksiz Bıraktı
1 / 15
ERC Cafe Bistro
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama