Efecan Tanzim Satış Akyazı
ETÇiM
Kuzuluk Emlak

Sakarya'nın 7 aylık asayiş raporu açıklandı

04-08-2020 14:19:00 - AKYAZI
414 OKUNMA | 736 HİT
Sakarya'nın 7 aylık asayiş raporu açıklandı

Sakarya'da Temmuz ayında asayiş suçlarında yüzde 18, malvarlığına karşı işlenen suçlarda yüzde 27 azalma sağlandı.

AKYAZI PANJUR
İl Emniyet Müdürlüğü, bu yılın Ocak-Temmuz dönemine ait asayiş çalışmalarının sonuçlarını açıkladı.
 
Bu yılın yedi aylık döneminde asayiş suçlarında; geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 18 , malvarlığına karşı işlenen suçlarda ise  yüzde 27 ve kişilere karşı işlenen suçlarda yüzde 11 azalma yaşandı.
 
Geçen ay  2 bin 176 olaya müdahale edilirken, gerçekleştirilen operasyonlar ve yürütülen çalışmalarda; bin 569 şahıs yakalandı. Bu kişilerden 138'i tuutklandı.
 
AZILI SUÇLULAR YAKALANDI
 
Asayiş Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen operasyonlarda hakkında hırsızlık suçundan 19 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C. A., hırsızlık suçundan 17 yıl 5 ay kesinleşmiş hapis cezası olan H.K. , hırsızlık suçundan 17 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası olan S. C., hırsızlık suçundan 14 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan U.A., hırsızlık suçundan 10 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.E., hırsızlık suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.A., yağma suçundan 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan B.A., yaralama suçundan 5 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan İ.D. ile çeşitli suçlardan aranması olan 48 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
ÇOK SAYIDA SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
 
Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilen şok uygulamalarda 10 adet ruhsatsız tabanca, 4 adet ruhsatsız tüfek, 14 adet kurusıkı tabanca, 204 adet değişik çap ve markalarda fişek ile çalıntı olduğu tespit edilen 8 motosiklet-bisiklet ve ekobis ele geçirildi.
Güven Yapı
Sakarya'nın 7 aylık asayiş raporu açıklandı
Güven Yapı
Sakarya'nın 7 aylık asayiş raporu açıklandı
Sakarya'nın 7 aylık asayiş raporu açıklandı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Sabancı Akaryakıtta her gün indirim
1 / 15
Servet Usta Akyazı
SİNAN USTA

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama