Berat Kandili
Çarşı Pazar
Akyazı Belediyesi Banner
Akyazı Emlak

Sakarya da Patlama

14-01-2019 08:15:18 - AKYAZI
10474 OKUNMA | 20866 HİT
Sakarya da Patlama

Sakarya Genelinden görünen bir patlama meydana geldi

AKYAZI PANJUR

İlk edinilen bilgileregöre saat 7:30 sularunda Adapazarı Kemaliye Mahallesinde büyük patlama oldu ses ve gök yüzünün aydınlanması Akyazı'dan görüldü. İlk gelen bilgilere göre Doğalgaz patlaması olduğu. 

Gelen bilgilere göre Kemaliye'de dağlık araziden geçen ana doğalgaz boru hattında patlama meydaha geldiği ve yangının sürdüğü şeklinde.

Sakarya Valiliği tarafından yapılan açıklamada "Sakarya İli Erenler İlçesi Değirmendere Mahallesinde14.01.2019 sabah 07.55'de iletilen yangın ihbarıyla ilgili yapılan tespitte, Bozüyük/Adapazarı doğalgaz hattı üzerinde yangının oluştuğu anlaşılmıştır. 

Yangını heyelana bağlı olarak meydana geldiği tahmin edilmektedir. Gaz akışı durdurulmuş olup yangın da tamamen söndürülmüştür. Doğalgaz, itfaiye ve güvenlik ekipleri olay yerinde gerekli önlemleri almışlardır. Herhangi bir yaralı veya can kaybı yoktur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
 
BOTAŞ yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; "Doğal Gaz Patlaması Hakkında, 14 Ocak Pazartesi günü Geyve İlçesinin Kemaliye Mahallesinde BOTAŞ’a ait doğal gaz iletim hattında sabah saat 7 civarında heyelan sonucu bir patlama meydana gelmiştir. Olayda can kaybı yaşanmadığı bilgisi BOTAŞ yetkilileri tarafından iletilmiştir. Ekipler kısa süre içinde olay yerine ulaşmış ve gerekli tedbirleri almıştır. Sakarya’da sorumluluk alanımız içinde doğal gaz kesintisi söz konusu olmayacaktır. Saygılarımızla,"
Güven Yapı
Sakarya da Patlama
Ekip İnşaat & Hafriyat
Sakarya da Patlama
Sakarya da Patlama
Sakarya da Patlama
Sakarya da Patlama
Sakarya da Patlama

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
AK PARTi iLÇE TEŞKiLATI YUNUS TEVERi ZiYARET ETTi
1 / 15
AMASYA ALÜMİNYUM
SRC Kursu Akyazı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama