Yorumlardaki herkes ne yaşıyor anlamıyorum bilader herkesin düğününde olan birşey yani
TÜRBANLI PEÇELİ CAHİL
Bu neya yorgun mermi var nereye gideceği belli değil en mutlu gününde yaptıkları işe bak jandarmanın eline koluna sağlık
Ne oldu şimdi ne geçti elinize?ben 100 tl istesem bana vermezsiniz havaya atmaya gelince 100-200-300-400 tl nin sizin için hiç bir önemi yok yazıklar olsun
Magandalar. Rezillik başka bisey diyemiyorum.
Biz bunlara depremde madur oltular diye uzultuk ekmegimizi boltuk evimizi actik uzuntu gosdereceklerine taskinlik yabiyorlar atin bunlari bu sehirden gitsinler nereye giderse gitsinler
allahım bu nasıl iğrenç bir tablo!! yazık!!!
Jandarma kanunların el verdiği ölçüde bir müeyyide uygulamış. Ama yetmez. Bu çiftçimizin yeniden bir eğitimden geçmesi gerek. Bugüne aldıkları eğitim boşunaymış. Bu noktada da görev önce meclise düşüyor. Gerekli düzenlemeler yapılarak, bayramda, asker eglencelerinde, düğünlerde, festivallerde silahla kutlama yapanlar ya bir eğitimden geçmeli yada yeterli degilse ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi görmeli. Oda yeterli değilse zaten havaya ateş acmalarinda sorun yok.