Her 30 metrede bir dikkat davar çıkabilir diye tabela asmak lazım maşallah bu yolda son sürat yarış edenler oluyor servis beklerken bile korkuyoruz kaldırma çıkacaklar diye bir Allah'ın kulu kurallara uymuyor sonuç kaza geçmiş olsun
Öncelikle çok geçmiş olsun şunu her zaman söylüyorum yine tekrarlamak istiyorum şehiriçi yollar otoban değildir yavaş gidelim hız yapmayalım
Her akşam Bağdat caddesi'ne döndü Yeni cami hız yapan mı istersin abart egzoz mu istersin motorsiklet mi istersin yüksek sesle müzik dinleyelim mi istersin uygulama ve caydırıcı cezalar olmadığı sürece Allah muhafaza bu tür olaylar daha sık yaşanacak gibi gözüküyor Rabbim beterinden sakınsın inşallah