Kurban Bayramı
Çarşı Pazar
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp2
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Kuzuluk Emlak

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Mehmetçiğe Destek Yürüyüşüne Davet

14-02-2018 10:44:59 - AKYAZI
1633 OKUNMA | 2516 HİT
Milli Birlik ve Düşünce Derneği Mehmetçiğe Destek Yürüyüşüne Davet

Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBDD) Akyazı Şubesi, Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda Mehmetçiğe destek amacıyla yürüyüş düzenliyor.

OTO SANAYİ BUL
Yürüyüş, 14 Şubat Çarşamba günü saat 17.00'de Yer: Gazi Süleymanpaşa Camii önünden başlayacak. Yürüyüşe Akyazılıları bayraklarıyla birlikte beklediklerini söyleyen MBDD Başkanı İbrahim Keleş, "Sınır ötesinde zor ve hava çevre koşullarına aldırış etmeden vatan için, millet için, bayrak için işkenceci güçlere işgal edilmiş masum evlatları katledilmiş, kadınlara işkence edilmiş, kutsal toprakları gerçek sahiplerine teslim etmek hain ve zalimlerden temizleyip arındırmak için mücadele eden, şehit düşen Mehmetçiğin Akyazılı Mehmetler seninle. Hem dua hem bedenlerimizle her an sizinleyiz.
 
Zulüm arşa ulaştı. Zalimlerin sonu geldi. Azap onlara yağacaktır inşallah. Bizler şehit olursak bekleyenimiz alemlerin efendisi Hz.Muhammed Mustafa S.A.V olacak. Onları bekleyen şiddetli bir azap olacaktır.
 
Allah’ım ebabil kuşlarının minik taşlarla koca orduları yok ettiği gibi bugünde Mehmetçiklerimizin attığı top ve mermileri ebabilin attığı taşlar gibi tesirli eyle. Ve bu günün ebrehelerini helak eyle. Kutsal toprakları terörden arındırıp, sağ ve selametle vatanımıza ana baba eş evlatlarına kavuştur Allah’ım İslam’a ve müslümanlara yardım et. İslam’ın son temsilcisi askerlerimizi muzaffer eyle mazlumlara sahip çıkmamızı nasip eyle.”  diyerek dua etti. 
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Milli Birlik ve Düşünce Derneği Mehmetçiğe Destek Yürüyüşüne Davet
Karaktem Halı Yıkama

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Karadeniz Yağlısı ve Pide Çeşitleri Evlerinize Servis
1 / 15
10 K GRUP
SRC Kursu Akyazı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama