Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Akyazı Belediyesi Banner
Kuzuluk Emlak

Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt

05-05-2017 12:43:11 - AKYAZI
2347 OKUNMA | 4192 HİT
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi ekipleri tarafından Kuzuluk mahallesinde 20 bin tonluk asfalt serimi gerçekleşti

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
Asfalt çalışmalarını ilçe genelinde başlayan ve aralıksız olarak sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Sakarya büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğü Asfalt çalışmaları kapsamında Kuzuluk Mahallesine 20 Bin tonluk sıcak asfalt serimi yapıldı.
 
Akyazı Kuzuluk Mahallesi’nde asfalt serim işlemlerinin tamamlandığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce Kuzuluk’ta altyapı çalışması gerçekleştirmiştik. Asfalt serim işlemlerini de tamamlayarak, artere yeni bir görünüm kazandırdık. Akyazı’ya ve bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Akyazı Kuzuluk Mahallesi’nde kapsamlı bir asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Kısa süre önce Kuzuluk’ta altyapı çalışması gerçekleştirmiştik. Asfalt serim işlemlerini de tamamlayarak, artere yeni bir görünüm kazandırdık. Akyazı’ya ve bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
 
16 kilometrelik arter
Çalışmaların detaylarına ilişkin bilgiler veren Haydar Akbulut; “Altyapısı yenilenen Kuzuluk Mahallesi’nde kapsamlı bir dönüşüm gerçekleştirdik Yaklaşık 16 kilometrelik arterde asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Bölgede 20 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdik. İnşallah önümüzdeki süreçte de asfalt serim işlemlerimiz belirlediğimiz programlar dahilinde devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Çalışmalar sonucunda Kuzuluk mahallesinde Asfalt olması gereken ve daha önce programlanan bütün bölgeler Asfalt işlemleri bitmiş olacak.
 
Akyazı genelinde ise merkez başta olmak üzere tüm mahallelerde yeni açılan ve alt yapısı tamamlanan yollarda program gözetilerek yol bakım onarım ve Asfalt işlemleri havaların asfalt serimine uygun olduğu günlerde hızlı bir tempo ile aralıksız olarak sürdürüleceği öğrenildi.
beyzade kebap
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt
Emren Bilisim Akyazi
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt
Kuzuluk a 20 Bin Ton Asfalt

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Akyazı'da Bonzai Ele Geçirildi
1 / 15
Akyazı Optik
Kebapçı Müdür

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama