Beşkardeşler Acelle Alışveriş
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Whatsapp iletişim
Foto Ferit Stüdyo

Kenan Sofuoğlu Yorumlara bu yanıtı verdi

12-05-2019 15:26:13 - AKYAZI
2857 OKUNMA | 4118 HİT
Kenan Sofuoğlu Yorumlara bu yanıtı verdi

Vergi ödememek için lüks aracı eşinin üzerine aldı" yorumları üzerine sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak yanıt verdi.

AKYAZI PANJUR
AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, sosyal medya kullanıcılarının "Vergi ödememek için lüks aracı eşinin üzerine aldı" yorumları üzerine sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak yanıt verdi.
 
Geçtiğimiz gün CHP'li İmamoğlu'na destek veren ünlü sanatçıların #HerŞeyÇokGüzelOlacak paylaşımına tepki göstererek sosyal medya üzerinden “Erdoğan sayesinde milyonersiniz. Yazıklar olsun, yediği kabı pisleyen nankörlersiniz” ifadelerini kullanarak tepki gösteren Sofuoğlu'na, sosyal medya kullanıcıları eleştiri yağmuruna tutmuştu.
 
ARAÇ VERGİSİ TEKRAR GÜNDEME GELDİ
 
Sofuoğlu'nu eleştiren bazı sosyal medya kullanıcıları, Sofuoğlu'nun kullandığı aracın plakasının M ile başlamasını tekrar gündeme getirerek "Vergi ödememek için lüks aracı eşinin üzerine aldı" yorumunda bulundu.
 
“HAKKI VE İMKANI OLAN HERKES ALABİLİR”
 
Konuyla ilgili eleştirilere İnstagram hesabından yanıt veren Kenan Sofuoğlu, "Araca 3.5 milyon, devlete 4 milyon teminat, yıllık 41 bin TL bandrol ödediğim aracım üzerinden vergisiz diye karalamaya çalışıyorlar. Hakkı ve imkanı olan herkes alabilir. Bana özel bir hak değil bu." dedi.
Güven Yapı
Kenan Sofuoğlu Yorumlara bu yanıtı verdi
Güven Yapı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Hardal Burger Paket Servisiyle Hizmete Devam Ediyor
1 / 15
İSTANBUL SPOT 2
SİNAN USTA

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama